To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - maluchy i mama do pilnej adopcji- Chrzanów

malvaaa - Śro Sty 08, 2014 19:17
Temat postu: maluchy i mama do pilnej adopcji- Chrzanów
Przeglądając fb natknęłam się na taką wiadomość:

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

może ktoś z okolic pomoże. kontakt pod podanym numerem.

Starsza Pani - Śro Sty 08, 2014 21:32

malvaaa, pisz pmki do osób aktywnych na forum mieszkających w pobliżu Chrzanowa jeśli sprawa jest pilna.
malvaaa - Śro Sty 08, 2014 21:36

ok, dziękuje.
Dziewczyna mówi, że pilna bo jutro odda je na pokarm, mąż się nie zgadza na trzymanie ich w domu. Ma go przekonać żeby dał im 2-3dni ale wątpi w jego łaskę.

Pacyfka - Śro Sty 08, 2014 22:02

W Chrzanowie będę tylko na weekend i niestety nie mam jak wziąć ich do siebie, ale mogę postarać się pomóc w transporcie do Wrocławia w niedzielę.
Starsza Pani - Śro Sty 08, 2014 22:43

To może uda się DT we Wrocławiu do czasu transportu znaleźć. A mąż może się zgodzi, jak będzie konkretny termin odbioru.
katkanna - Śro Sty 08, 2014 23:47

Ostatnio pisała do mnie na Adopcje dziewczyna z Wrocławia, że chętnie da DT dla szczurków. Wysyłam Pacyfce dane kontaktowe na PW.
katkanna - Czw Sty 09, 2014 00:04

Może będzie DT dla 2 ogonków w Dąbrowie Górniczej. Tylko kiepsko z klatką.
Pyl - Czw Sty 09, 2014 00:22

katkanna, ale one na razie powinny być z matką i rodzeństwem. Rozdzielanie 3 tygodniowych malców to ostateczność. I nie mam na myśli karmienia, ale socjalizację. Potrzebny DT dla całej grupki, dla dwóch to za 2 tygodnie.

Trzymam kciuki.

katkanna - Czw Sty 09, 2014 00:35

No ja wiem, ale myślę że w sytuacji gdy małżonek szanownej pani grozi oddaniem na karmę, to trzeba się liczyć z mniejszym złem.
Dostałam cynk przez FB, że jutro ktoś ma tam jechać i zabrać ogony na DT. Czekam na wieści.

madzik9634 - Czw Sty 09, 2014 00:35

Ja mogę ewentualnie wziąć na DT kilka maluchów jak będzie transport na Katowice/Tychy
katkanna - Czw Sty 09, 2014 18:39

Dostałam cynk, że szczurki są już na nowym DT, więc ryzyko wyrzucenia ich na dwór czy oddania na karmę zażegnane. Kiedy będą zdatne do adopcji, czyli za jakieś 2 tygodnie, wrzucę więcej informacji. Ale osoby chętne do dania DS są proszone o zostawienie namiarów na siebie :)
malvaaa - Czw Sty 09, 2014 19:15

super, błyskawiczna akcja :) dziękuje, w takim razie temat można zamknąć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group