To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Siedlce] Sylwestrowa niespodzianka

Kasioowaa - Czw Sty 02, 2014 12:27
Temat postu: [Siedlce] Sylwestrowa niespodzianka
1. Liczba szczurów do oddania: 9

2. Płeć szczurów: 6 dziewczynek i 3 chlopcow

3. Wiek szczurów: przyszly na swiat w noc sylwestrowa

4. Miasto: Siedlce (mazowieckie)

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: w obrebie 40 km

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: narazie nieznany ale widac ze to ruchliwe kluseczki :mrgreen:

8. Stosunek szczurów do człowieka: szczurki od pierwszych dni maja kontakt z czlowiekiem

9. Stosunek do innych szczurów: brak

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: zakup ciezarnej szczurzycy

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: brak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: moga byc rozdzielone

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: podpisanie umowy adopcyjnej i spelnienie warunkow w niej zawartych

16. Zdjęcia szczurów: na dziej dzisiejszy jeszcze nie mam zdjec ale widzialam ze jest 5 kapturkow :) Mamusia jest brazowa i ma bialy brzuszek

17. Kontakt: mail, gg, PW

18. Kilka słów o szczurze: brak

susurrement - Pią Sty 03, 2014 00:22

Off-Topic:
w razie potrzeby mogę się postarać o transport na trasie Siedlce-Warszawa

Selldine - Pią Sty 03, 2014 01:06

Off-Topic:
W razie potrzeby mogę osobiście przewieźć maluchy na trasie Siedlce - Warszawa ;)

anka48 - Pią Sty 03, 2014 11:30

Jak kluseczki?? Coś wiadomo, ile chłopców, panienek??

Jakby znalazł się transport gdzieś w okolice Wrocławia to byłabym chętna na dwie pannice :D

Czekamy na info i kciukamy za maluchy :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Kasioowaa - Pią Sty 03, 2014 14:43

Niestety jestem teraz caly czas na telefonie i nie mam jak wstawic zdj. ale moge komus wyslac na maila zeby wstawil ;) Narazie nie znam plci bo staram sie nie dotykac maluchow i ogolnie ze szczurkami mam przyjemnosc dopiero od 2-3 mies. a tu taka niespodzianka bo Zenek (mamusia) byla kupiona jako samczyk w zoologu tez mowili ze to samiec i kupilam Zenka z rodzinka :)
anka48 - Sob Sty 04, 2014 07:18

Znalazł się już ktoś kto pomoże Ci we wrzuceniu fotek i rozpoznaniu płci? :mrgreen:
Kasioowaa - Sob Sty 04, 2014 11:25

W zdj. tak ale to nie na tym forum :( Jezeli to nie problem to mozesz podac maila i ty mozesz wstawic ;) Jest 9 maluszkow wiec napewno znajda sie jakies panienki :)
Noxa - Sob Sty 04, 2014 11:41

Ja tylko od siebie dodam, że jeśli mamusia Ci ufa i na to pozwoli to macaj malenstwa ile wlezie. Czas w którym są ślepe jest ważny w socjalizacji bo wszystkie poznane bodźce maluchy uznają za bezpieczne. A szczurzyce raczej nie zagryzaja młodych ze względu na zapach człowieka (;

Powodzenia w szukaniu dobrych domków dla maleństw ;D

Kasioowaa - Sob Sty 04, 2014 12:02

Raz juz dotykalam maluszkow jak je przenosilam do innej klatki z matka. W gniezdzie bylo pelno krwi i jeden nie zywy zagryziony malec (podejrzewam ze przez moja druga szczurzyce). Teraz juz wiem ze nie powinnam ruszac gniazda ale na szczescie Zenek (bo w zoologu go tak nazwali twierdzac ze to samiec, byla oddana przez jednego z wlascicieli zoologicznego "bo juz mu sie znudzila") zbudowala nowe gniazdko i opiekuje sie maluszkami, pozwala mi zagladac do gniazda i przy nim "grzebac" ;)
anka48 - Sob Sty 04, 2014 15:14

Wysłałam Pw i czekam na foty :D
Ogoniasta - Sob Sty 04, 2014 16:37

Wyciągaj i miziaj dzieciaki codziennie :) To bardzo ważne w socjalizacji! :wink:
mmarcioszka - Sob Sty 04, 2014 23:23

Kasioowaa, tutaj jest instrukcja wstawiania zdjęć na forum: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=946. ;)
elddine - Nie Sty 05, 2014 00:23

Pokażcie zdjęcia maluszków :roll:
anka48 - Nie Sty 05, 2014 11:58

Czekam na zdjęcia od Kasioowaa, ma mi przysłać meilem, bo sama nie ma możliwości wstawienia, więc jak tylko prześle to postaram się wrzucić :D
Kasioowaa - Wto Sty 07, 2014 09:03

Wyslalam dzisiaj zdj. ance48 wiec powinny sie niedlugo pojawic ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group