To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [ GDAŃSK] Sylwester- ok dwumiesięczny samczyk kaptur

jancia - Wto Gru 31, 2013 17:38
Temat postu: [ GDAŃSK] Sylwester- ok dwumiesięczny samczyk kaptur
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: ok 2 miesiące

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Na terenie Trójmiasta mogę dowieźć.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nic mi o tym nie wiadomo. Wygląda na młodego , zdrowego kaptura. Bardzo lśniąca sierść.

7. Charakter, usposobienie szczurów: łagodny.

8. Stosunek szczurów do człowieka: Daje się brać na rece, głaskać, wtula się w szyję.

9. Stosunek do innych szczurów: nie wiadomo.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: właściciel dostał niechciany prezent na urodziny.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: najprawdopodobniej młody jest z zoologa.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: transporter faunabox.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Duża i dobrze urządzona klatka, zapewnienie mu towarzystwa tej samej płci, zapewnienie szczurowi dobrej opieki weterynaryjnej, dobrej karmy i wybiegów. Umowa adopcyjna, w przypadku osoby niepełnoletniej - zgoda opiekuna.

16. Zdjęcia szczurów:

szczurek zarezerwowany przez Iwo

17. Kontakt: na pw alloszczur, potem ew telefonicznie.

18. Kilka słów o szczurze: O tym, że szczurek trafi do mnie na DT dowiedziałam się wczoraj. Znajoma mojego chłopaka wiedząc, że mamy szczury, poprosiła o pomoc. Jej kuzyn dostał niechciany prezent na 18-ste urodziny. Pozbycie się go z domu było konieczne. Przyjechał do nas dziś, dostał na imie Sylwester, bo wiadomo jaka dziś data :wink: Niestety nie stać mnie teraz na kastrację i opiekę nad szczurem, nie wiem jak przyjmie go mój najmłodszy szczur, który nie chce się łączyć. Serce mi krwawi , bo pokochałam Sylwka vel Bladego. Jest miłym maluchem, lubi ludzką dłoń, bardzo ciekawski.

Kasia_89 - Wto Gru 31, 2013 21:25

Jaki śliczny maluszek :serducho:
jancia - Wto Gru 31, 2013 22:18

Jest śliczny, szybko wszystko kuma i łapie. Brać ludziska, brać!!!
smeg - Śro Sty 01, 2014 12:07

Oryginalne umaszczenie, taki kaptur z dużą ilością czarnego :serducho:
Iwo - Śro Sty 01, 2014 14:42

Hej :)

Wysłałam do Ciebie pw, ale nie mam pewności, czy doszło, bo nie widzę w wysłanych..

Pozdrawiam.
Iwo

ema0505 - Śro Sty 01, 2014 14:59

Off-Topic:
Iwo napisał/a:
Wysłałam do Ciebie pw, ale nie mam pewności, czy doszło, bo nie widzę w wysłanych..

jest w zakładce "do wysłania" :wink: . Przeskoczy do "wysłanych" zdaje się wtedy, jak wiadomość zostanie odczytana. Tak czy siak, na pewno się wysłało :-P

Iwo - Śro Sty 01, 2014 15:02

O, i dwa razy się wysłało :P

Ogólnie mam problem z wejściem na forum, bo wszystko się zawiesza.

W każdym razie dzięki :)

Iwo - Śro Sty 01, 2014 15:05

Z tej racji, że ani w wysłanych ani w do wysłania nie mam żadnych wiadomości (widnieje tylko informacja brak wiadomosci w tym folderze), napiszę tutaj:

Jestem zainteresowana adopcją malucha :) Myślę, że będzie miał u nas dobry domek :)

Problem jestem tylko taki, że jestem z Warszawy.

Iwo

jancia - Śro Sty 01, 2014 15:41

Iwo, nie dostałam żadnej wiadomości na pw. To, że jesteś z Warszawy nie przeszkadza, w dziale szczurzy transport są info kto taki transport proponuje.
jancia - Śro Sty 01, 2014 16:12

Szczurek zarezerwowany dla Iwo, czekam na odesłanie ankiety adopcyjnej :)

Dziś odwożę malucha na tymczas do Smeg, ale dalej ogarniam jego adopcję :)

smeg - Śro Sty 01, 2014 18:44

Szczurek jest przepięknym słodziakiem :) Ma bardzo miękkie futerko, widać że jest jeszcze młodziutki. Boi się, ale nie panikuje - grzecznie siedzi na rękach albo wdrapuje się na ramię, tuli do szyi i chowa pod włosami. Na razie jest u mnie dopiero od godziny i jest przestraszony nową sytuacją, siedzi pod półką w kąciku klatki, ale mam nadzieję, że się rozbryka ;)
Iwo - Śro Sty 01, 2014 18:46

*_*

Mamusia kocha i już czeka :)

jancia - Śro Sty 01, 2014 18:56

smeg, oj rozbryka rozbryka :) U mnie rano w bawił się w dunie , wyczuł tylko klimat i zrobił się odważny ;D
jancia - Sob Sty 04, 2014 12:18

Mały pojechał do nowego domu dziś, więc temat można zamknąć.

Bardzo dziękuję za pomoc Smeg w wzięciu do siebie malucha i pomocy przy adopcji :serducho:

smeg - Sob Sty 04, 2014 12:42

Zamykam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group