To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oferta chęci posiadania/kupna szczurka

bardek1 - Pią Gru 27, 2013 21:09
Temat postu: Oferta chęci posiadania/kupna szczurka
Bardzo chciałabym kupić rasowego szczurka,wiem że takie są zazwyczaj wolne od tych wszytskich chorób na które można trafić u szczurków nierasowych kupowanych z zoologicznego.... :cry: Bardzo kochaliśmy nasze szczurki i nie chcemy popełnić tego błędu i już nie chce żadnego szczuraska z zoologicznego.
Bardzo proszę o wytłumaczenie mi sposobu dostarczenia takiego szczurka jeśli w mojej okolicy nie ma takich hodowli.Wogóle będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące nabycia z hodowli szczurka.
Dziękuje,pozdrawiam.

ema0505 - Pią Gru 27, 2013 21:16

Są u nas działy, gdzie zarejestrowani hodowcy planują swoje mioty. Tutaj http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=95 . ;) Powodzenia w kupnie :mrgreen:
bardek1 - Pią Gru 27, 2013 21:19
Temat postu: Moja szansa na szczurka
wiem ze są takie działy,z tego co czytałam to trzeba podpisać umowę
ema0505 - Pią Gru 27, 2013 21:30

Tak, trzeba. A to jakiś problem? ;P
Layla - Pią Gru 27, 2013 21:33

bardek1, szczury rodowodowe mają większą szansę być zdrowsze, ale nie dostaniesz na to gwarancji. Poza tym skoro piszesz w temacie odejścia swoich szczurów, że wet nie umie operować szczurków, to czy dobrym pomysłem jest branie kolejnych?
bardek1 - Pią Gru 27, 2013 22:14
Temat postu: W sprawie szczurków
Może i masz trochę racji,trzeba znaleźć weterynarza zanim kupię szczurka,żeby w razie czego można było zrobić coś więcej niż tylko leczyć lekami.Dopóki mnie to osobiście nie dopadło nie wiedziałam ze tak często szczurki mogą mieć guzy/raka. A rasowego szczurka chce kupić właśnie dlatego aby ograniczyć to ryzyko. Wiem że nie da się tego obiecać,że tak się nie powtórzy ale zrobie wszystko aby temu zapobiec. Nie chce powtarzać tego co przeszliśmy. Nie jestem wszystko wiedzącym wieloletnim doświadczonym właścicielem/hodowcą i chyba mnie to nie dyskwalifikuje z posiadania szczurka.

Proszę o sprawdzanie pisowni przed wysłaniem posta. W większości przeglądarek jest taka opcja. Layla

Bel - Pią Gru 27, 2013 22:55

bardek1 napisał/a:
zanim kupię szczurka
poczytaj najpierw o szczurach, o hodowlach, weterynarzach itd. Szczury są stadne. Nie możesz kupić/adoptować jednego ;)
bardek1 - Czw Sty 02, 2014 22:06

ogłoszenie nieaktualne już posiadam dwa śliczne samczyki
mmarcioszka - Czw Sty 02, 2014 22:33

Zamykam w takim razie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group