To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Zastępcza mamusia

luckyand17 - Śro Gru 11, 2013 00:44
Temat postu: Zastępcza mamusia
Witam, szukam zastępczej mamy dla dwójki moich klusek. Niestety mama Mariolka zmarła podczas porodu zostawiając maluchy pod moją opieką. Mają zaledwie półtora dnia. Opiekuję się nimi w miarę możliwości i wskazówek jak dostaję ale nie jestem jednak szczurem...
Dlatego poszukuję chętnej szczurzycy która wykarmiłaby małe fasolki. Bardzo proszę o pomoc.

Pyl - Śro Gru 11, 2013 01:40

luckyand17, przejdź się po sklepach zoologicznych i tam pytaj o mamkę. Na forum staramy się nie rozmnażać szczurów, więc matek karmiących jest bardzo niewiele (dość rzadko hodowlane mioty, czasem wpadkowe).
Można też szukać pomocy u terarystów prowadzących hodowle karmowe - tam znacznie częściej są mioty.

Skąd jesteś?

luckyand17 - Śro Gru 11, 2013 22:24

Jesteśmy z Warszawy. Została tylko jedna fasolka :(
Jak na razi nie udało mi się nikogo znaleźć :(

Pyl - Śro Gru 11, 2013 22:35

luckyand17, w Warszawie jest mnóstwo sklepów zoologicznych - jeśli nie możesz jeździć i szukać to można próbować dzwonić z prośbą o pomoc. Utrzymanie maluszka przy życiu bez matki zastępczej jest badzo trudne. Każdy dzień, każda godzina robi różnicę.

MT, można by to przenieść do interwencji - może tam będzie bsrdziej widoczne, może ktoś wie o jakimś miocie, choćby i wpadkowym, gdzie można podrzucić żelka.

mmarcioszka - Śro Gru 11, 2013 22:53

Przeniosłam tutaj, mam nadzieję, że w bardziej zauważalnym miejscu będzie większy odzew.
mmarcioszka - Pią Gru 20, 2013 01:31

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group