To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Trójmiasto][Gdynia] Przyjmę/kupię parkę młodych (samiczki)

bicki - Śro Gru 04, 2013 13:16
Temat postu: [Trójmiasto][Gdynia] Przyjmę/kupię parkę młodych (samiczki)
Witam. Poszukuję kogoś, komu właśnie się urodziły - konkretnie tych z dużymi uszami ( dumbo ) koniecznie samiczki. Zapewniam dużą klatkę 80 x 48 x 80 i tyle miłości ile potrafią znieść :) . Proszę o kontakt. Najlepiej na wierzbicki.marek@gmail.com

Gdynia.

Z informacji które zbieram z forów o szczurach, zostałem uczulony na sklepy zoologiczne, jednak parę osób poleca mi sklep w Gdyni na Kartuskiej. Mam mieszane uczucia, może ktoś miałby jakieś uwagi ?

Z góry dziękuję.

smeg - Śro Gru 04, 2013 13:36

Niektóre sklepy ładnie wyglądają od strony klienta (czyste akwaria i pełne miseczki), ale zwierzęta sprowadzane są do nich zazwyczaj z tych samych hurtowni, co do wszystkich innych sklepów. Ewentualnie rozmnażane na zapleczu, gdzie warunki nie wyglądają już tak różowo, a samice są nadmiernie eksploatowane ciągłymi porodami. Nie znam tego konkretnego sklepu, ale nie popieramy kupowania w żadnym - sklep to sklep, zwierzęta są tam towarem i nikt nie dba o to, czy są sprzedawane na karmę dla węża, pięciolatkowi do zabawy, czy do odpowiedzialnego domu. Po co napędzać popyt na handel żywymi stworzeniami?

Nie wiem, czy dostałeś już link do strony na facebooku: https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts , możesz tam poszukać szczurków dla siebie. Warto też śledzić dział Oddam na tym forum i na szczury.org oraz ogłoszenia o szczurkach za darmo na tablica.pl i trojmiasto.pl . Dumbo szybko znajdują domy, adoptujący sami się zgłaszają, więc trzeba się trochę postarać, żeby się załapać na jakieś maluchy ;) Niekoniecznie musisz się ograniczać do Trójmiasta, na forach istnieją systemy transportowe, tzn. użytkownicy jadąc gdzieś przy okazji przewożą zwierzaki do nowych domów.

Karena - Sob Sty 04, 2014 17:24

bicki, Aktualne?
mmarcioszka - Sob Sty 11, 2014 18:20

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group