To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [TRÓJMIASTO] kluchy dumbo.

Trzynastka - Pon Lis 04, 2013 19:08
Temat postu: [TRÓJMIASTO] kluchy dumbo.
1. Liczba szczurów do oddania: 5

2. Płeć szczurów: prawdopodobnie 2 dziewczyny i 3 chłopców, ale nie jestem pewna.

3. Wiek szczurów: ur. 25.10.2013r.

4. Miasto: Sopot

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: transport grzecznościowy przez użytkowników forum.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: uzupełnię jak maluch podrosną, jak na razie typowe kluchy.

8. Stosunek szczurów do człowieka: jak wyżej.

9. Stosunek do innych szczurów: jak wyżej.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: szczury otrzymałam od znajomego wraz z ich mamą i drugą szczurzycą ; podobno wpadka.

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: do towarzystwa innych szczurów.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: : odpowiednia klatka, szczurze towarzystwo, dużo opieki i miłości.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: forum.

18. Kilka słów o szczurze: jak podrosną to będę mogła cokolwiek powiedzieć.



Wszystkie maluchy są dumbo z kręconymi wąsikami, zobaczymy co z nich wyrośnie. 4 szare, jeden ciemniejszy (czarny?).

Wszystkich zainteresowanych adopcją zapraszam na priv. Do wypełnienia standardowa ankieta adopcyjna. Zastrzegam jednak, że rezerwacja będzie możliwa dopiero gdy maluchy otworzą oczy i gdy będę pewna płci.

anaa - Wto Lis 05, 2013 09:18

ale słodkości :serducho:
moniken - Śro Lis 06, 2013 14:50
Temat postu: czy szczurki jeszcze są?
myślałam żeby dodać młodą sczurzycę do mojego dwu-szczurzycowego stada :)
Cegriiz - Śro Lis 06, 2013 15:07

moniken, a w jakim wieku, są pozostałe szczurzyce ?

Maluchy najlepiej się wychowują, gdy w stadzie są przynajmniej dwa w podobnym wieku.

moniken - Śro Lis 06, 2013 15:51

niestety sa starsze- maja juz po pol roku. czy w takim wypadku lepiej nie ryzykowac dodawania malucha?
Cegriiz - Śro Lis 06, 2013 15:53

moniken, zawsze można, ale maluchy lepiej się rozwijają w stadzie gdy mają choć jednego kompana. Więc Tobie np. bym dwie dziewczynki proponowała :)
moniken - Śro Lis 06, 2013 16:19

troche się boję, że to już będzie za dużo sczurów! ;)
smeg - Śro Lis 06, 2013 16:23

Półroczne szczurki są jeszcze bardzo młode i aktywne, ja bym nie bała się dodawać malucha do takiego stadka. Oczywiście zawsze weselej będzie dwóm maluszkom, ale tragedii w tym przypadku nie będzie.
Trzynastka - Śro Lis 06, 2013 16:25

moniken, jakbyś się zdecydowała to pisz na priv, podeślę ankietę adopcyjną i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
_ogonek_ - Śro Lis 06, 2013 16:55

Trzynastka, wstawić na szczurze adopcje na fb?
Trzynastka - Śro Lis 06, 2013 16:57

_ogonek_ napisał/a:
Trzynastka, wstawić na szczurze adopcje na fb?


Możesz, ale kontakt może być przez forum albo mój email? Bo rzadko korzystam z fb.

_ogonek_ - Śro Lis 06, 2013 17:12

Trzynastka napisał/a:
Możesz, ale kontakt może być przez forum albo mój email? Bo rzadko korzystam z fb.

jasne :) podaj proszę Twojego maila :)

Trzynastka - Śro Lis 06, 2013 17:15

_ogonek_ napisał/a:
Trzynastka napisał/a:
Możesz, ale kontakt może być przez forum albo mój email? Bo rzadko korzystam z fb.

jasne :) podaj proszę Twojego maila :)


eve_ava@wp.pl

moniken - Śro Lis 06, 2013 17:41

@smeg, dzieki za pocieche ;) wlasnie taka mialam nadzieje.

szczurkom na szczescie poswiecam bardzo duzo czasu (i ja i moj chlopak pracujemy z domu), nasze sczurzyce adoptowalismy jako dorosle, od poprzedniej wlascicielki, ktora nie poswiecala im za duzo czasu i byly bardzo niezsocjalizowane. troche nam zajelo ich oswojenie, na szczescie teraz juz jedna jest zupelnie oswojona a droga prawie. mimo wszystko marzy mi sie zeby miec tez mlodego szczurka, ktorego moznaby wychowac od poczatku.

ech.. pogadam z chłopakiem i jak do jutra sie zdecyduje to dam znac i wypelnie ankiete adopcyjna!

smeg - Śro Lis 06, 2013 19:33

Off-Topic:
Moje dwie pierwsze szczurzyce po przerwie też adoptowałam, kiedy miały ok. pół roku i wydawały mi się wtedy dorosłe. Teraz, kiedy większość stada ma powyżej 2 lat, to roczne dziewczynki wciąż wydają mi się dzieciakami 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group