To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kraków, cała polska potrzebne DT!

PACZEK - Śro Paź 30, 2013 14:00
Temat postu: Kraków, cała polska potrzebne DT!
Potrzebne DT lub DS dla 17szczurków!
Zwierzęta zostały odebrane interwencyjnie (właściciel się zrzekł dlatego istnieje możliwość adopcji). Te 17 szczurków DT potrzebuje na "natychmiast" nie mogą zostać na te wolne dni w miejscu gdzie aktualnie przebywają. wszystkie ogonki to chłopcy w przedziale wiekowym od miesiąca do trzech (oczywiście wiek oceniono tylko na podstawie wielkości). Towarzystwo jest bardzo pro ludzkie, pogodne, miziaste i nie agresywne. Poza tradycyjnym "robactwem" wygląda na zdrowe. Szczurki to standardowe kapturki,jednokolorowe czarne itp.
Bardzo proszę o DT dla szczurasków.

IHime - Śro Paź 30, 2013 14:44

Pod czyją opieką są teraz zwierzaki i z kim się kontaktować?
PACZEK - Śro Paź 30, 2013 15:20

Kontaktować możesz się z PACZKIEM :) . Ogonki obecnie są w Krakowie ale jak masz pomysł to pomyślę o transporcie. Resztę na PW.
PACZEK - Śro Paź 30, 2013 22:14

Dalej 14 szczurków prosi o DT.
Wiem że post pod postem ale czas odgrywa tu kluczową rolę.

lilith - Czw Paź 31, 2013 21:37

11 szczukow jest u mnie na dt , 9 do adopcji ( 2 zostaja u mnie :) ) , prosze o pomoc , [potrzebnbe witaminy ew sciolka , potrzebne ds , jutro wstawie zdjecia kazdego z osobna
wiekszosc to rex lub velvetion , chyba ze 2 standard



PACZEK - Czw Paź 31, 2013 22:10

Dalej szukamy przynajmniej DT dla szóstki szczurasków.
lilith - Pią Lis 01, 2013 11:49

najlepsze spanie w domu tymczasowym :)
prosimy o pomoc ,potrzebujemy probiotykow i witamin ,zapewniam im jedzenie i na chwile obecna leczenie , ze sciolka tez bedzie kiepsko z powodu podwyzszonej higieny ( musze sprzatac codziennie przynajmnej przez najblizsze dni ) ale narazie dajemy rade
jak wiecie mam tez swoje szczury , ostatnio tez wzielam z fundacji 2 starsze szczurki , narazoe musza tez mieszkac osobno , do tego hodowla myszy i koty dwa , nie jest mi lekko zwlaszcza na koncu roku , myszki narazie rosna wiec nie podreperuja finansowo teraz zwierzynca ,
szczuraski sa mocno zaniedbane , maja wszystkie wszoly , 2 musialam oddzielic z powodu luzniejszych stolcow ( jeszcze nie biegunka ) , sa na obserwacji , dostaly steryd , mozliwe ze to tylko chwilowe , poniewaz w kupie nie ma robakow , ale faktem jest ze reszta stada jest ok , nie wiem co dostawaly do jedzenia wczesniej i w tozie

pomozcie prosze w adopcji maluszkow , 2 zostana u mnie , jesli ktos moze wyslac mi zbedne witaminy lub probiotyki bedziemy bardzo wdzieczni kontakt napw lub tel 608037111, niestety tez mialam przykry wypadek , moj kot sie przestraszyl i bardzo mocno mnie ugryzl w palec , nie moge nic robic ;/ , boli jak jasna ch..........ra, spuchlo , mialam robione juz zastrzyki przeciwtezcowe wiec jestem spokojna ale musze leczyc samo ugryzienie i opuchlizne , taka kumulacja problemo ;/ do tego jeden z adoptowanych wczesniej szczurkow ma astme oskrzelowa i tez wymaga duzo uwagi i leczenia , codziennie wziewne inhalacje ;/

zdjecia indywidualne jak tylko bede mogla ruszyc reka ;/ i cos w niej trzymac , jak dobrze pojdzie moze jutro lub w niedziele

Homerowa - Pią Lis 01, 2013 12:46

Jestem z Śląska, z Bytomia więc jak znajdzie się transport to mogłabym jednego rexa przygarnąć.
lilith - Pią Lis 01, 2013 12:59

Homerowa, prosze poszukaj tez jak mozesz transportu , ja tez popytam ludzi , a moge tez pks poslac , to niedaleko od krakowa , koszt 20 zl wiec tez nie masakra
Szczurówka - Pią Lis 01, 2013 13:14

A ja się przydam jako DT?
lilith - Pią Lis 01, 2013 13:43

Szczurówka, pewnie ze tak , tylko musisz pamietac ze musza byz odrobaczane , 1 dawke juz dostaly , skontakytuj sie ze mna na tel jak mozesz 60803711 lub podaj swoj zadzwonie
lilith - Pią Lis 01, 2013 13:47

wazne : kupki sie unormowal juz tym 2 maluszkom , wrocilam je do stada i narazoe jedyna atrakcja bedzie pomidor i jajko :mrgreen: to mnie bardzo ucieszylo :)

jeszcze sa szczurki w fundacji nie wiem ile dokladnie tel : Tel: 790 534 330

wszystkie szczurki sa bardzo spokojne i przyjazne ludziom , nie gryza :) , dobrze dogaduja sie w stadzie , sa slodkie i cacane w wieku od 1 mies do 3 mies

lilith - Pią Lis 01, 2013 16:12

nowe zdjecia :)
takich barankow bialych jest kilka , niestety moja reka nie pozwala narazie na robienie indywidualnych zdjec ;/


Karena - Pią Lis 01, 2013 16:50

lilith, Proszę o zmianę grafik na miniatury.
lilith - Pią Lis 01, 2013 17:02

sorka juz zmienilam ,
https://www.facebook.com/...&type=2&theater



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group