To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczecin Samczyk roczny do oddania Pilne!

adzia19923 - Pon Paź 21, 2013 18:41
Temat postu: Szczecin Samczyk roczny do oddania Pilne!
1. Liczba szczurów do oddania: 1
2. Płeć szczurów: SAMIEC
3. Wiek szczurów: ROK
4. Miasto: SZCZECIN
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: SZCZECIN
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły:
7. Charakter, usposobienie szczurów: bardzo miły, grzeczny
8. Stosunek szczurów do człowieka: cudowny
9. Stosunek do innych szczurów: raczej strachliwy
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:Nie dogadał się z moim szczurem. Alex go pogryzł
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: umowa adopcyjna
16. Zdjęcia szczurów: http://imageshack.us/photo/my-images/513/x4y5.jpg/
17. Kontakt: telefon 723 885 821 lub facebook https://www.facebook.com/...l.92560?fref=ts
18. - Nieobowiązkowe, ale mile widziane - Kilka słów o szczurze lub szczurach: Frugo szuka cudownego, miłego domu. Ja jestem jego trzecim już domem, bardzo przyjazny do ludzi jest taki kochany. Ale niestety nie mogę go zatrzymać :( Z Bólem serca muszę go oddać.

Frugo jest u mnie od niedawna. Zależało mi aby Alex mój obecny roczny szczur miał towarzystwo, ale nie dało rady. Dziś wszystko przeholowało. Alex nagryzł mu stopę i udo. Strasznie krwawiło. Mały jest wystraszony, Alex jest agresywny i do mnie. Zrezygnowałam już z próby łączenia. Nie chcę męczyć Frugusia.
Frugo to bardzo kochany, przyjazny do ludzi szczurek. Jestem już trzecim jego domem. Jest po przejściach stąd bardzo jest przyjazny do ludzi, gdyż każdy dom na jaki trafia zaraz go oddaje. Chciałabym go zostawić, ale nie dam radę dłużej.
Frugo ma spuchniętą stopę i jest cały podrapany i pogryziony.
Szukam odpowiedniego domu dla tak cudownego szczura z bólem serca muszę go oddać :( :(

moniken - Sob Lis 16, 2013 00:33

biedaczek :(

przygarnęłabym, ale mam samiczki :(

limomanka - Sob Lis 16, 2013 09:29

Z tego, co wiem (korespondowałyśmy na fb) - adzia19923 poddaje Alexa kastracji, więc ogłoszenie na tę chwilę jest raczej zawieszone.
pszczoła - Sob Lis 16, 2013 12:44

Dobry pomysł, może to pomoże i chłopcy będą mogli mieszkać razem. Trzymam kciuki :kciuki:
mmarcioszka - Pon Gru 16, 2013 00:16

Aktualne?
mmarcioszka - Wto Gru 24, 2013 03:38

Brak odzewu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group