To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - PILNIE ODDAM SZCZURKI! Częstochowa i okolice.

nowaczekrobacze - Śro Paź 09, 2013 23:39
Temat postu: PILNIE ODDAM SZCZURKI! Częstochowa i okolice.
1. Liczba szczurów do oddania: 4

2. Płeć szczurów: samica i 3 samce

3. Wiek szczurów: młode (nie znam dokładnego)

4. Miasto: Częstochowa i okolice

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: żywiołowe, energiczne, przyjacielskie, ciekawskie

8. Stosunek szczurów do człowieka: przyjazne

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazne

Witam.
Bardzo pilnie oddam młode szczurki :!: . Mam trzech samczyków i jedną samiczkę. Szczurki są biało-czarne i biało-szare (samica i dwa samce biało-szare, jeden samiec biało-czarny). Są na tym świecie od około miesiąca.
Żyją sobie w wesołej 7 szczurowej rodzince, nie ma żadnych konfliktów. Szczurki są bardzo ciekawe świata, energiczne, żywe, nie potrafią usiedzieć w miejscu. Może wynika to z ich młodego wieku, ale patrząc na rodziców po prostu mają to we krwi.
Niestety moje mieszkanie robi się ciasne i muszę coś z nimi zrobić. Jestem już zdesperowana, żaden sklep zoologiczny ich nie chce przyjąć, moi znajomi szczurów się boją/brzydzą. Jeśli jest tu ktoś z Częstochowy lub okolic, kto chętnie adoptuje moje szczurzątka, to błagam o kontakt!! Bo już nie wiem co robić. ;(

Pyl - Śro Paź 09, 2013 23:54

nowaczekrobacze, czy któreś z nich jest kastrowane? Bo jeśli trzymasz je razem to samiczka może być już w ciąży - młode są zdolne do rozrodu w wieku ok. 1 miesiąca, mimo że są jeszcze dziećmi z wyglądu.

/Edit
A co z resztą punktów z szablonu? Skąd się wzięły maluchy na świecie?

nowaczekrobacze - Czw Paź 10, 2013 00:04
Temat postu: .
Pyl, szczurki nie są kastrowane, jednak są trzymane osobno. Samce mają własną klatkę, samice własną. Na świecie wzięły się stąd, że kiedyś kupiłam dwa szczurki myśląc, że są to samce, jednak po czasie okazało się, że jeden ze szczurków jest dziewczynką. No i się rozmnożyły.
FaerielDeVille - Czw Paź 10, 2013 00:09

nowaczekrobacze, czyli maluchy są u Ciebie od urodzenia i nie wiesz, ile dokładnie mają? :shock: Nawet tak pi razy drzwi?
nowaczekrobacze - Czw Paź 10, 2013 00:11
Temat postu: hmh
PaniCiurowa pi razy drzwi to mają miesiąc. Nie pamiętam dokładnej daty ich urodzin.
FaerielDeVille - Czw Paź 10, 2013 00:12

No i to jest już jakaś informacja dla przyszłych domków. ;)
Pyl - Czw Paź 10, 2013 00:15

nowaczekrobacze, super, że są rozdzielone.
Wstaw jakieś zdjęcia - dużo łatwiej pokochać mordkę, którą się widziało niż taką "tylko opisaną". Trzymam kciuki za dobre domki.

sqa8 - Pią Paź 11, 2013 19:55

Jesteśmy zainteresowani panienką :) poszło PW
sqa8 - Sob Paź 12, 2013 18:54

Chyba nie bardzo pilne gdyż zero odzewu...
mmarcioszka - Nie Paź 20, 2013 21:22

nowaczekrobacze, uzupełnij szablon w pierwszym poście i dodaj zdjęcia, jeśli ogłoszenie jest wciąż aktualne.
mmarcioszka - Wto Paź 29, 2013 23:30

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group