To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdańsk] 1,5-roczny samczyk agouti

smeg - Wto Paź 08, 2013 21:00
Temat postu: [Gdańsk] 1,5-roczny samczyk agouti
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: męska

3. Wiek szczurów: ok. 1,5 roku

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: po uzgodnieniu - w pobliżu Trójmiasta albo na trasie pociągu Gdańsk-Ełk mogę dowieźć, do reszty Polski możemy poszukać transportu za pośrednictwem osób trzecich.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: wcześniej brak danych, ale przez ostatni rok był zdrowy i jest nadal

7. Charakter, usposobienie szczurów: niżej
8. Stosunek szczurów do człowieka: niżej
9. Stosunek do innych szczurów: niżej

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: po prawie roku wróciły do mnie z adopcji, powodem oddania była alergia dziecka właścicielki.

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: mała klatka ok. 50x30x60 cm, jeśli ktoś chce (nie nadaje się do trzymania szczurów na stałe).

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiednio duża i urządzona klatka, dobrej jakości karma, możliwość wypuszczania szczurów z klatki, zapewnienie mu towarzystwa innych szczurów tej samej płci, gotowość do zapewnienia im opieki weterynaryjnej w razie potrzeby. Umowa adopcyjna, w przypadku osoby niepełnoletniej - zgoda opiekuna.

17. Kontakt: PW na forum

18. Kilka słów o szczurze:

Wszystkie szczurki trafiły do mnie z dwóch interwencji ok. rok temu. Zostały adoptowane, ale niestety musiały wrócić z adopcji z powodu alergii dziecka właścicielki.

Irek

Nieduży, aktywny, ciekawski i ruchliwy szczurek. Nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka. Nie jest fanem podnoszenia, ale przy dobrym humorze całkiem grzecznie siedzi na rękach ;) W stosunku do innych szczurów stara się alfować, potrzebuje raczej uległego towarzysza.

smeg - Wto Paź 22, 2013 11:09

Podbijam :) Szczurki nadal szukają domu, zwłaszcza Irek i Biały ;) Czarny ma w piątek operację wycięcia guza, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Zwiska prawdopodobnie przygarnia moja siostra - do towarzystwa dla Amorka SR i Willy'ego SR.
smeg - Pon Lis 04, 2013 10:07

Zwisek już w nowym domu, Duży po operacji usunięcia guza zostaje u mnie razem z Haszakiem :) Mam chętną osobę na Białaska, ale jeśli znajdzie się ktoś, kto przygarnie go razem z Irkiem, będzie to preferowany domek ;) Ewentualnie szukamy domku dla samego Irka.
Layla - Śro Lis 06, 2013 18:50

Irek i Białas :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
smeg - Pon Lis 25, 2013 10:38

Białas w nowym domu :) Irek nadal szuka... Edytowałam pierwszy post, ogłaszając już tylko jego ;)
Pyl - Pon Lis 25, 2013 10:59

Super, bo strasznie kusił :oops: Zwisek z resztą też :oops:
Trzymam kciuki za domek dla Irka :kciuki:

mmarcioszka - Czw Gru 26, 2013 00:50

smeg, czy Irek wciąż szuka domu?
smeg - Czw Gru 26, 2013 08:17

W piątek będzie kastrowany i prawdopodobnie ma już zaklepany dom, ale poczekam z zamknięciem tematu aż do niego trafi :)
Lidkamk - Czw Sty 09, 2014 13:46

i jak z tym domkiem dla niego bo ja zastanawiam się nad adopcją, mam 1,7 szczurka samca nie cały miesiąc temu został sam, jego braciszek niestety odszedł i Gacek bardzo zmienił się, jest smutny, nie chce się bawić. A twój jest w podobnym wieku więc może by się dogadaly z pyszczka są podobne.
smeg - Pon Sty 13, 2014 09:46

Wczoraj Irek trafił do nowego domu u Osny, więc temat nieaktualny :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group