To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Malutki, kochany Kendruś szuka domu !

Toska90909 - Pon Paź 07, 2013 19:33
Temat postu: Malutki, kochany Kendruś szuka domu !
Witam!

Już od kilku miesięcy jestem w posiadaniu samca szczurka (wabi się Kendruś <3)
Jest zdrowy, wesoły i po prostu kochany...
Ma 4 miesiące...
Niestety mój ,,synuś'' okazał się błędnym wyborem... Po kilku tygodniach od jego przybycia
do mnie, ja i wszyscy pozostali domownicy zaczęliśmy chorować. Kaszel bardzo mnie dusi aż do dziś, a katar nie daje o sobie zapomnieć... Na moje i Kendrusia nieszczęście okazało się, że wszyscy mamy alergię na jego mocz(wydziela on tzw. enzymy , które powodują objawy wymienione powyżej[mogą nawet prowadzić do astmy]) Bardzo Go pokochaliśmy i byłby to dla nas ogromny cios , gdyby został uśpiony, otruty lub wypuszczony na wolność, gdzie pewnie sam by sobie nie poradził... Więc zdecydowaliśmy, że poszukamy dla Niego nowego domu.. Wolimy aby ktoś go zaadoptował, niż żeby całkowicie nas opuścił...
Jeżeli jesteś hodowcą... albo miłośnikiem ... albo po_prostu zwykłym szczuromaniakiem proszę napisz do mnie! Oddamy go w dobre ręce całkowicie za darmo ! WIĘCEJ ZDJĘĆ MOGĘ PRZESŁAĆ EMAILEM... mój email: Toska90909@gmail.com

Poprawiłam błędy i czytelność postu. Zwracaj proszę większą uwagę na pisownię. Nie stawiamy spacji przed znakiem przestankowy (tylko po nim), bo to powoduje 'rozstrzelenie' tekstu. Apeluję także o umiarkowane stosowanie wielokropków. /Devona

Pyl - Pon Paź 07, 2013 19:42

Toska90909, witaj!
Wypełnij odpowiedni formularz w dziale Oddam i koniecznie dołącz zdjęcia - nic tak dobrze nie robi na szczurzych maniaków jak widok ogonka poszukującego domu.
A w dziale Przywitaj się mało kto szuka szczurów ;)

Devona - Wto Paź 08, 2013 00:12

Przeniosłam wątek do odpowiedniego działu i teraz czekamy na uzupełnienie zwyczajowego szablonu.
Pyl - Wto Paź 08, 2013 00:14

Devona, został już założony wątek.
Devona - Wto Paź 08, 2013 00:15

Pyl, dzięki, nie zauważyłam. Ten wątek zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group