To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Kraków] 6 szczurków dumbo szuka ciepłego domu

aneta123 - Pią Paź 04, 2013 17:27
Temat postu: [Kraków] 6 szczurków dumbo szuka ciepłego domu
Szablon ogłoszenia:
1. Liczba szczurów do oddania:6
2. Płeć szczurów: 4 samiczki i 2 samczyki
3. Wiek szczurów: 23 dni
4. Miasto: Kraków
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: nie
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak
7. Charakter, usposobienie szczurów: wszystkie szczurki są bardzo radosne, samiczki są bardzo ruchliwe i bardzo lubią się bawić, jeden z samców to typowy "odkrywca", wejdzie wszędzie i wszystko sprawdzi- bardzo lubi się przytulać, drugi jest spokojny, woli siedzieć koło człowieka i obserwować
8. Stosunek szczurów do człowieka: oswojone, nie boją się człowieka, same wchodzą na kolana lub do ręki. Lubią chować się pod bluzą.
9. Stosunek do innych szczurów: szczurki bardzo lubią swoje towarzystwo
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: ze sklepu zoologicznego przygarnęłam samiczkę w ciąży. Urodziło się 7 szczurków, a ja ze względu na to, że mam małe mieszkanie mogę zatrzymać tylko jednego z nich. Dlatego szukam dla nich ciepłego i spokojnego domu.
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: matka szczurków trafiła do sklepu zoologicznego dzień przed tym jak ją przygarnęłam i przebywała w klatce z dorosłymi samcami.
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: szczurki mogą być rozdzielone.
15. Wymagania co do przyszłego właściciela: odpowiedzialny i troskliwy
16. Zdjęcia szczurów:
17. Kontakt: 781152135
18. - Nieobowiązkowe, ale mile widziane - Kilka słów o szczurze lub szczurach: Szczurki mają dopiero 23 dni dlatego do oddania będą dopiero za kilka dni. Zamieszczam ogłoszenie już teraz bo zależy mi na znalezieniu dla nich jak najlepszego domu, w którym będą kochane i bezpieczne. Samiczki i jeden samczyk są czarne, mają białe brzuszki i "skarpetki", drugi samiec wygląda jak mama czyli jest szczurkiem husky.

FaerielDeVille - Pią Paź 04, 2013 18:54

4 tygodnie to jeszcze za mało, żeby odstawiać młode od matki. Rozdziela się w 31. dniu i wtedy już można wypuszczać chłopców do nowych domków, ale samiczki powinny zostać jeszcze z matką nawet jeśli już nie ssą. To ważne dla ich rozwoju.
AngelsDream - Pią Paź 04, 2013 19:23

aneta123, przenoszę Twój wątek do działu Oddam, proszę o uzupełnienie wymaganego na forum szablonu ogłoszenia.

AD

mmarcioszka - Sob Paź 05, 2013 14:19

aneta123, dodaj jakieś zdjęcia, to pomaga w znalezieniu domów.
ziew - Sob Paź 05, 2013 17:44

aneta123, tak, daj zdjęcia. To pomaga. Zwłaszcza GMRowcom :roll:
terning - Nie Paź 06, 2013 22:47

Hej,

chętnie przygarnę 2 szczurki (2 chłopców albo 2 dziewczynki). Daj znać kiedy będą gotowe do zmiany domu.

kamilmar - Pon Paź 07, 2013 10:12

Chętnie przygarnę dwa samole do mojego stada jeżeli znajdzie się transport do Opola
limomanka - Pon Paź 07, 2013 11:33

kamilmar, transport musisz spróbować znaleźć sam - przez forum, blablacar.pl albo fb.
kamilmar - Pon Paź 07, 2013 11:50

to będę kombinował transport jak właścicielka zdecyduje czy mi szczurki da
kolalke - Sob Paź 19, 2013 09:53

Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne, chętnie przygarnę 2 samce : ) w Krakowie
nimka - Sob Paź 19, 2013 16:03

trzeba zadzwonić, założycielka wątku prawdopodobnie tutaj nie odpisze.
kolalke - Sob Paź 19, 2013 20:44

Ja napisałam smsa dzisiaj i dostalam odpowiedź, że wszystkie szczurki juz mają dom ; )
Karena - Nie Paź 20, 2013 13:31

W takim razie dziękuję za informację kolalke.
Zamykam temat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group