To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Transport, DT, leczenie na "odległość" w Wrocławiu

skaktus - Pon Wrz 23, 2013 15:25
Temat postu: Transport, DT, leczenie na "odległość" w Wrocławiu
Witam.

Sprawa wygląda tak - mam chorego szczurka, zapalenie płuc. Najbliższy mi lekarz który jest szczurzym specjalistą jest w Wrocławiu, ja jestem z Nysy. Czy jest na forum jakaś osoba, która by się podjęła dania DT na czas leczenie szczurka w Wrocławiu oraz nim zajęła ?

Sam chętnie bym śmigał do Wrocka, jest jednak ALE - do przejechania mam 100 km, nie mam auta, nie mam gdzie się zatrzymać we Wrocławiu, nie znam kompletnie tego miasta (bywałem tam tylko przejazdem) do tego jestem na bezrobotnym więc wynajęcie hotelu na czas wizyt całkowicie odpada - po prostu brak pieniędzy.

Wiem też że dział może jakoś nieodpowiedni, jednak nigdzie nie znalazłem idealnie pasującego - fakt, jest o transporcie i zakwaterowaniu, ale jako dwa osobne, w dodatku nie mające nic wspólnego z leczeniem w trakcie pobytu w DT.

Wielkie dzięki za pomoc każdemu kto będzie chętny lub da namiary na inne osoby.

Karena - Pon Wrz 23, 2013 15:30

skaktus, Przeniosłam do bardziej pasującego działu.
Ninek - Pon Wrz 23, 2013 15:41

skaktus, wystarczy, że pojedziesz raz, szczur zostanie zbadany i poprosisz o leki do podawania w domu. Zawsze tak robię, choć do Wrocławia mam 'tylko' 45 km.
skaktus - Pon Wrz 23, 2013 23:57

Zastanawiam się jeszcze czym najlepiej będzie pojechać do samego weta z dworca...no nic, będę szukał.
Mai-ah - Wto Wrz 24, 2013 10:56

skaktus, poszło pw ze wskazówkami dojazdu, dt w obecnej chwili nie mogę dać, ale faktycznie najlepiej zaopatrzyć się w leki i w domu szczuraska leczyć, będzie to dla niego najmniej stresujące.
mmarcioszka - Śro Paź 09, 2013 22:29

Jak sytuacja?
mmarcioszka - Wto Paź 29, 2013 23:27

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group