To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Poszukuję (Lublin)

Agniesia - Sob Wrz 14, 2013 10:10
Temat postu: Poszukuję (Lublin)
Witam
Poszukuję pupilka z Lublina. Zastawiałam się nad zakupem zwierzaczka w zoologiku ale dużo na ten temat czytałam i stwierdziłam, że wolę adopcję.

kasandralublin - Nie Wrz 15, 2013 19:52

mój Adaś powędrował do Agi ;)
Cegriiz - Nie Wrz 15, 2013 23:10

Agniesia, jesteś uświadomiona, ze musisz mu kolegę adoptować ?
kasandralublin - Wto Wrz 17, 2013 14:43

Tak , zadbałam aby przekazać wszystkie niezbędne informacje Anieszce jednak okazało się ,że jej tata ma alergie . Miałam jeszcze jedną kobiete zainteresowaną przygarnięciem Adasia więc Adaś niestety znowu zmienia domek mam nadzieje ,że na stałe.
gabriela72 - Śro Wrz 18, 2013 13:45

w odpowiedzi na poszukiwanego ogonka. Mieszkamw Jaworznie na ślsku,niestety w niedługim czasie opuszczam kraj i nie mogę zabrać Karolka. Karolek ma ok. 1.5 roku, nie mam pewności co do miesięcy bo zabrałam go pół roku temu z miejsca w którym przebywał jedynie w klatce. na początku był nieśmiały, ale w tej chwili chętnie biega po kątach i zaczepia wszystkich domowników, łącznie z psem.(łagodny piesek).
Miałam zamiar powiększyć mu klatkę i dokoptować kolegę ale nie zdążyłam. Teraz jestem w kłopocie ponieważ nie mogę znaleźć w swoim środowisku nikogo kto by go przygarnął.
Jak mówiłam Karolek jest bardzo społeczny i czasem psotny, kradnie dzieciom zabawki w czasie ich zabawy. sypia tylko w klatce, a w ciągu dnia bryka po domu.. Kupuję mu mieszanki różnego typu. Pytanie podstawowe, jak dostanie się z jaworzna do lublina, skoro nie ma samochodu? :cry: Proszę o odpowiedż, czy jest pan zainteresowany.

kasandralublin - Śro Paź 02, 2013 18:07

ogłoszenie nieaktalne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group