To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - poszukuje

claudia84 - Pon Wrz 02, 2013 23:44
Temat postu: poszukuje
Witam,poszukuje dwóch młodych dziewczynek fuzz.
Karena - Wto Wrz 03, 2013 00:05

claudia84, Przeniosłam Ogłoszenie do odpowiedniego działu.

Będzie nam miło gdy napiszesz coś o sobie, jakie warunki możesz zapewnić (jaka karma, jakie ma wymiary klatka itd.). Zachęcam również do przejrzenia działu 'Oddam'.
Ze znalezieniem dwóch dziewczynek fuzz może być bardzo ciężko ale może jakieś inne skradną Ci serce ;)

claudia84 - Wto Wrz 03, 2013 00:51

A wiec tak:
Czas jaki mogę poświecić szczurkom jest nieograniczony,ponieważ siedzę w domku cały czas(wychowuje synka) szczurki miały by do dyspozycji jeśli chodzi o wybieg całą łazienkę(tylko tak mogą bezkarnie biegać nie robiąc sobie i naszym rzeczom krzywdy) łazienka jest duza z ogrzewaną podłoga więc ciepło im będzie w łapki.Klatkę mam dużą teraz nie jestem w stanie napisać wymiarów,bo muszę ją zmierzyć.Co chodzi o jedzenie myślę ze prócz marchewek,jabłek,buraczka,papryki może brokuły kolb i innych smakowitości ,owoców na pewno będzie karma dla szczurka myślałam o BEAPHAR Care+ .W klatce będą miały na pewno hamaki polarowe jakieś domki rury poidełka i zabaweczki miseczki kuwetę.....zastanawiam się tylko co dać na spod bo wyczytałam że trociny to nie najlepszy pomysł.

kiedyś jako nastolatka miałam szczurka strasznie mądry był........teraz mi sie marzą wie dziewuszki
Dziękuje za przeniesienie wątku.

Dziewczynki nie muszą być z jednego miotu,tylko żeby były w zbliżonym wieku.

mmarcioszka - Wto Wrz 03, 2013 00:54

claudia84, masz/miałaś już wcześniej szczury?
Czy koniecznie muszą być fuzzy?
Radzę pilnie obserwować dział ODDAM lub zapisać się na miot w którejś z hodowli zrzeszonych w SHSRP ;)

claudia84 - Wto Wrz 03, 2013 10:36

Tak miałam szczurka jako nastolatka białego był słodki i kochany .Potem brat miał dwa białego i czarno-białego.

Tak chcemy adoptować fuzzy ewentualnie jedna fuzzy jedna sierstną,zapisałabym się na miot jak najbardziej bo zależy mi na zdrowych szczurkach (nie chce kupować w sklepach czy na giełdach wole przygarnąć.)tylko nie wiem gdzie :oops: :oops: ale poszukam....

mmarcioszka - Wto Wrz 03, 2013 11:57

claudia84, zajrzyj tutaj: http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=102
Są tam 4 polecane hodowle ;)

pszczoła - Wto Wrz 03, 2013 13:09

claudia84, napisz maila do hodowli SunRat's, oni już niedługo będą mieli mioty ;)
claudia84 - Wto Wrz 03, 2013 13:14

mmarcioszka napisał/a:
claudia84, zajrzyj tutaj: http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=102
Są tam 4 polecane hodowle ;)


dziekuje....na razie nie dopatrzyłam się w żadnej planowanych ani w obecnych fuzzy

pszczoła - Wto Wrz 03, 2013 13:50

claudia84, zapytaj hodowców osobiście (poprzez maila lub pw). Nie zawsze plany są od razu ogłaszane, bo jak to z planami bywa - różnie. Ale spytać można.
mmarcioszka - Sob Paź 05, 2013 13:03

Aktualne?
Karena - Śro Paź 16, 2013 19:56

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group