To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Pilne! Szczurek ze śmietnika [Łódź]

shoti1910 - Sob Sie 31, 2013 10:51
Temat postu: Pilne! Szczurek ze śmietnika [Łódź]
Przepraszam jeśli w złym dziale, w razie czego proszę o przeniesienie.
Dziś rano znajomi znaleźli w śmietniku szczura. Nic o nim nie wiem bo oni tak generalnie to się nie znają, ale jest biały i spory. Pilnie szukamy dla niego DS lub chociaż DT. Nie wiem czy to albinos, nie wiem jaka płeć. Jeśli do poniedziałku nie zgłosi się ktoś chętny ciurek trafi do mnie na DT, jak jest faktycznie duży tak jak mówią to zamieszka w cavii60 jeśli mały to niestety w minidunie bo nic innego nie mam. Szczurek nawet jeśli to nie może za długo u mnie być bo mam króliki i świnki.
Bardzo proszę o pomoc.
Postaram się o jakieś zdjęcia

EDIT
Takie poglądowe, wieczorem jak już ją wezmę na ręce to postaram się porobić :)


Itu - Sob Sie 31, 2013 11:13

Jeśli to samiczka to mogę wziąć na DT od początku października, o ile to coś w ogóle zmieni. Ale mam nadzieję, że szybciej znajdzie jakiś stały dom albo chociaż DT :)
shoti1910 - Sob Sie 31, 2013 11:25

To super, dziękuję :serducho: Znajoma powiadomiła jakieś szczurze stowarzyszenie tylko to by było trzeba go wieźć do Bydgoszczy, no zobaczy się wszystko.
Itu - Sob Sie 31, 2013 11:26

Od października będę w Łodzi, więc spokojnie :)
shoti1910 - Wto Wrz 03, 2013 10:25

Szczurka to drobna himalajka, komu, komu :)
Itu - Wto Wrz 03, 2013 11:44

Wrzuć zdjęcia, pokaż ślicznotkę ^^
shoti1910 - Wto Wrz 03, 2013 14:08

Wrzuciłam w pierwszym poście :) Dziewczynka jest śliczna, nie widać tego na zdjęciach, ma dość szeroko rozstawione uszy, podchodzi pod dumbo :P I fajny, trójkątny, jakby trochę płaski pysiek, żaden mój szczurek tak nie miał ;)
smeg - Wto Wrz 03, 2013 14:37

Szczur albo jest dumbo, albo nie jest, nie ma czegoś takiego jak "trochę dumbo" :P Ale na moje oko dziewczynka to rzeczywiście dumbo himalayan :)
mmarcioszka - Wto Wrz 03, 2013 14:39

Jaka piękna :serducho:
Tak, to dumbo ;)

shoti1910 - Wto Wrz 03, 2013 19:08

No już dobrze :P
Parę zdjęć, jestem doskonałym fotografem więc są rozmazane, w rzeczywistości dziewczynka dużo piękniejsza

Pooglądałam widoki


Uploaded with ImageShack.us

Posiedziałam na kolanach


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Umyłam się na laptopie


Uploaded with ImageShack.us

I stwierdziłam, że kimnę między lapkiem, a kostką...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Jeszcze tylko parę głasków i śpię


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

I naprawdę śpi, mimo, że ja tu stukam na klawiaturze :)

Itu - Wto Wrz 03, 2013 19:14

A taka groźna miała być :wink:
Mam nadzieję, że takie śliczności szybko znajdzie wymarzony dom :serducho:
I mam nadzieję, że nie trafi do mnie na DT, bo ciężko mi się będzie z nią rozstać ;(

Ebia - Wto Wrz 03, 2013 19:15

Boszz... kolejny szczur szepczący mi przez monitor do ucha "bierz mnie bierz".. Dlaczego nie mogę ;( Piękna jest
shoti1910 - Wto Wrz 03, 2013 19:19

Hehe no groźna jest bardzo :) Ja już ją kocham i wcale bym jej nie oddawała, wiedziałam, że tak będzie :( . Mam nawet już chętną, ale najpierw wizyta u weta i kwarantanna.
Itu - Wto Wrz 03, 2013 19:22

Długo nie musiałaś chętnej osoby szukać, cieszy mnie to, bo mała wydaje się być naprawdę kochana :)
shoti1910 - Pią Wrz 06, 2013 12:34

Dziewczynka się dziwnie zachowuje, mam nadzieję, że nie jest w ciąży. Nie chce być podnoszona na rączki, siedzi głównie w domku, a jedzonko wręcz zaczęła wyrywać z ręki.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group