To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Świebodzin/Zielona Góra/Lubuskie] Oddam młodego samca Dumbo

toosto7 - Nie Sie 18, 2013 03:50
Temat postu: [Świebodzin/Zielona Góra/Lubuskie] Oddam młodego samca Dumbo
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: 3-4 miesiące

4. Miasto: Świebodzin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Zielona Góra od września

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: szczur płochliwy, nieobyty z człowiekiem

8. Stosunek szczurów do człowieka: boi się ludzi, przez krótki okres mojej opieki nad szczurem nie dałem rady go do siebie przekonać, nie przejawia specjalnej agresji, chodź raz omyłkowo mnie ugryzł - przypadkiem go wystraszyłem

9. Stosunek do innych szczurów: przyjazny, bez jakichkolwiek problemów wchodzi w kontakty z innymi szczurami

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: poprosiłem znajomą o przywiezienie mi z Poznania dwóch szczurków dumbo, omyłkowo źle mnie zrozumiała i przywiozła mi parkę :/ nie chcę dopuszczać do rozmnożenia się ogonków więc planuję oddać samca

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:Byłoby świetnie gdyby osoba chcąca przygarnąć szczura była obeznana ze szczurami i posiadała już jakieś do towarzystwa, gdyż oddaję szczura samego.

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: toosto7@gmail.com ew. SMS 696 516 408

18. Kilka słów o szczurze: Biały dumbo z brązową głową i brązowym paskiem biegnącym wzdłuż kręgosłupa, ładny, zadbany zdrowy szczurek z kręconymi wąsami. nie kłamiąc, mam nadzieję, że jeżeli ktoś jest szczurkiem zainteresowany ma na uwadze, że oswojenie go i przyzwyczajenie do siebie będzie trudne - szczury, które z charakteru są płochliwe i czasami agresywne tak łatwo nie dają do siebie przekonać człowieka więc mam nadzieję, że trafi na cierpliwego opiekuna :)

FaerielDeVille - Nie Sie 18, 2013 11:50

toosto7 napisał/a:
Biały dumbo z brązową głową i brązowym paskiem biegnącym wzdłuż kręgosłupa, ładny, zadbany zdrowy szczurek z kręconymi wąsami


Kapturek i do tego rex. :mrgreen:

Wrzuć jakieś zdjęcia, to bardzo pomaga w znalezieniu domku. :)

toosto7 - Nie Sie 18, 2013 19:47

Szczurek ma wizytę przed adopcyjną we wtorek :)
Devona - Wto Sie 20, 2013 15:34

Temat został w całości uprzątnięty ze zbędnych postów, także tych, które niepotrzebnie wywołują nieprzyjemne reakcje ze strony niektórych użytkowników. Treść tych wpisów została zachowana. Jednocześnie informuję, że jeśli ktoś jest w posiadaniu informacji, które jego zdaniem mogą być istotne, proszę o wcześniejszy kontakt z moderacją. To jest wątek adopcyjny i nie ma w nim miejsca na przepychanki.

Wszelkie dalsze dyskusje nie na temat będą traktowane jak ignorowanie uwag moderacji i zgodnie z regulaminem ich autorzy zostaną ukarani.

Nomi - Pon Sie 26, 2013 00:12

Czy szczurek znalazł już dom?
Karena - Śro Wrz 18, 2013 11:04

toosto7, Aktualne?
mmarcioszka - Pią Paź 11, 2013 15:52

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group