To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - kupię dwa szczury :)

Dawand - Śro Lip 24, 2013 22:03
Temat postu: kupię dwa szczury :)
Witam.
Potrzebujemy dwóch młodych samiczek w tym jednej Dumbo. Problem polega na tym że nie ma w pobliżu Świebodzina żadnej hodowli a kupowanie ze sklepu Zoo odpada. Jakby ktoś miał na zbyciu takie zwierzątka chętnie kupię. Może ktoś ma pomysł na transport?
Z góry dziękuję i jeszcze raz
pozdrawiam

limomanka - Śro Lip 24, 2013 22:56

Dawand, na forum nikt nie sprzedaje szczurów, chyba, że jest hodowcą zrzeszonym w SHRSP albo zagranicznym stowarzyszeniu hodowców. Jeśli interesują Cię szczury rodowodowe, zgłoś się bezpośrednio do hodowcy. Przejrzyj też dział Oddam i Interwencje - jest sporo szczurków do adopcji, może któreś skradną Wasze serca :)
I nie zrażajcie się odległością - dość prężnie działa również transport grzecznościowy (dział Transport).
Powodzenia :)

Mao - Śro Lip 24, 2013 23:06

Dawand, transport do Świebodzina mogę zapewnić, jeśli ktoś dowiezie szczurki do Poznania.
Dawand - Śro Lip 24, 2013 23:17

Jestem mile zaskoczony, tym jak prężnie działa to forum.
Ledwo zdążyłem się zarejestrować a już pomoc.
Szczury górą! Zastanawialiśmy się całą rodziną nad tym jak zdobyć szczury.
Mieliśmy przyjaciela kupionego w sklepie zoo. Związaliśmy się z nim i niestety po chorobie
nas opuścił. Weterynarz zdecydowanie odradził nam zakup w takim sklepie. Ja osobiście zgadzam się z nim w całej rozciągłości. Co Wy o tym sądzicie?

Mao - Śro Lip 24, 2013 23:38

Dawand, w ogóle nie powinno się kupować zwierząt w sklepach, więc wet ma rację.
Pyl - Śro Lip 24, 2013 23:39

Dawand, wygląda na to, że masz całkiem rozsądnego weta - ma racje. Sklepy to kiepskie miejsce dla zwierząt - na forum promujemy albo kupno w polecanej hodowli albo adopcję. Sklep nie zagwarantuje ani dobrego pochodzenia zwierzaka ani socjalizacji, nie wspominając już o warunkach jakie zazwyczaj oferuje zwierzakom.
Karena - Śro Lip 24, 2013 23:41

Dawand napisał/a:
Co Wy o tym sądzicie?

Całe forum jest przeciwne zakupowaniu szczurów w zoologu. Są również ku temu poświęcone wątki. Np. ten :arrow: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=3346
Jeśli nie uda się zakupić wymarzonego warto sprawdzić podlinkowany przez limomankę dział Oddam ;) Trafiają tam wspaniałe szczury.

Karena - Śro Sie 28, 2013 16:52

Dawand, Czy ogłoszenie jest aktualne?
Karena - Czw Wrz 19, 2013 11:56

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group