To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Półroczna samiczka American Blue

xkuubi - Śro Lip 10, 2013 07:45
Temat postu: [Śląsk/Dąbrowa Górnicza] Półroczna samiczka American Blue
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiczka

3. Wiek szczurów: pół roku(Urodzona pod koniec stycznia tego roku)

4. Miasto: Dąbrowa Górnicza

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Poza Dąbrową mogę umówić się na terenie Sosnowca lub Będzina.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Spokojna, raczej ten typ, który zawsze się podporządkowuje. Taka mała ciamajda :)

8. Stosunek szczurów do człowieka: Przyjazny, w ogóle nie agresywny.

9. Stosunek do innych szczurów: Zawsze była tą najsłabszą w stadze, więc przeważnie się podporządkowuje pozostałym. Nigdy nie reagowała agresją.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Od jakiegoś czasu jest notorycznie atakowana przez pozostałe szczury przez co ma sporo ran na karku i brzuchu. Martwię się,że kiedyś zrobią jej coś poważnego.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: -

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: -

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Cierpliwość i stadko, które nie będzie męczyć małej.

16. Zdjęcia szczurów:




17. Kontakt: priv

18. Kilka słów o szczurze: Laura jest szczurkiem nie wykazującym żadnej agresji. Nigdy nie podejmowała walki, zawsze od razu dawała za wygraną. Jest taką mizerną ciamajdą ;p

Izunia789 - Czw Lip 11, 2013 12:48

Witam jestem szczerze zainteresowana samiczka! Chcialabym porozmawiac na temat adpocji.
Bardzo mi zalezy!

Gonia - Pią Lip 12, 2013 13:20

Szukam samiczki-towarzyszki dla mojej Misiu, ktora trafila do mnie, gdyz inne samice w stadzie kolezanki ja gryzly. Chetnie przyjme mala ciamajde, jesli nikt jej nie chce :)
FaerielDeVille - Pią Lip 12, 2013 13:23

Och jaka piękność. Kciukam za dobry i odpowiedzialny domek. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
xkuubi - Śro Lip 17, 2013 17:11

Mała znalazła dobry domek :) Dziękuje i temat do zamknięcia :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group