To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczur prosi o pomoc!

Nikky - Wto Lip 02, 2013 11:26
Temat postu: Szczur prosi o pomoc!
http://tablica.pl/oferta/...html#194389a0e1

Wystarczy na niego spojrzeć, może ktoś coś? Nie dajmy mu odejść nie zaznając szczurzego życia! :(

Devona - Wto Lip 02, 2013 11:30

Jaki bidok :( , mamy tutaj kogoś miejscowego?
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 11:47

Jakby ktoś mógł zabrać szczurasa z miejsca pobytu, to ja znajdę transport i mogę go wziąć na DT w Wawie.
Szczurówka - Wto Lip 02, 2013 12:07

Mogę pomóc. Mam niedaleko do Katowic.
angelus - Wto Lip 02, 2013 13:22

Biedne maleństwo! O dziwo królik (poza za małą klatką) wygląda dobrze.
pszczoła - Wto Lip 02, 2013 13:26

Transport może szczura wykończyć, przede wszystkim przydałoby się zabranie go stamtąd i pokazanie wetowi :(
Nikky - Wto Lip 02, 2013 14:05

Właśnie, mógłby go ktoś wziąć i do weta tam zabrać? Albo chociaż na razie na DT i jakiś bazarek na weta?
Zizollo - Wto Lip 02, 2013 14:10

biedny ogon :( jak tak można...
angelus - Wto Lip 02, 2013 15:33

kontaktował się już ktoś z osobą zamieszczającą ogłoszenie? Nie wiem jaka jest szansa, że sama zabierze szczura do weta, ale zastanawiałam się czy nie napisać. Skoro faktycznie tak jej zależy na zwierzakach jak napisała w ogłoszeniu....
FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 15:46

Off-Topic:
Bazarek to nie problem, wystarczy popchnąć ludzi ku moim koszulkom i już coś się uda uzbierać, po to właśnie je robię... na takie okazje. I może uda mi się dorwać do maszyny, to uszyję jakieś ładne hamaczki czy coś, jako cegiełki.


Ja mogę napisać do osoby z ogłoszenia w sprawie weta. :P Jestem już zaprawiona w boju. :roll:

pszczoła - Wto Lip 02, 2013 16:00

Byłoby fajnie, gdyby ktoś z Was napisał. Może ktoś kto jest na miejscu? Że szczurek na zdjęciu wygląda na chorego, puszenie się to na pewno nie jest objaw dobrego samopoczucia.
angelus - Wto Lip 02, 2013 16:08

PaniCiurowa, To może spróbuj. Może akurat poskutkuje i biedak dostanie się do weta.

Off-Topic:
Jak będzie organizowany bazarek to reż się dorzucę, zawsze się coś na takie cele znajdzie.

FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 16:15

Off-Topic:
Założyłam temat z bazarkiem charytatywnym, jak uda się ogonka przejąć to go dopiszę do akcji. :) http://forum.szczury.biz/...p=886787#886787

pszczoła - Wto Lip 02, 2013 16:46

Off-Topic:
PaniCiurowa, lubię to! :D

FaerielDeVille - Wto Lip 02, 2013 16:49

Off-Topic:
*ukłon* bardzo mi miło :mrgreen:


Dostałam odpowiedź od właścicielki:

Cytat:
Szczurek na bieżąco chodzi do weterynarza na obcinanie pazórków i przycięcie zębow... 2 razy dostał zastrzyk bo miał ranki na grzbiecie świerzba czy coś takiego i sama pani weterynarz się dziwiła że jest taki czyściutki itp bo ponoć szczury to są niechluje a nas właśnie odwrotnie :) Także zdrów jak ryba mimo swojego wieku...


No to już widać, że do szczurzego weta raczej z nim nie chodzi, skoro wetka twierdzi, że szczury to niechluje. Przyciąć pazurki chyba byle wet potrafi, nie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group