To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Warszawa - dwa samce rex i fuzz szukają nowego domu

Nymeria - Czw Cze 20, 2013 12:43
Temat postu: Warszawa - dwa samce rex i fuzz szukają nowego domu
1. Liczba szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samce

3. Wiek szczurów: Puchatek ma 7 miesięcy, a drugi jest w podobnym wieku

4. Miasto: Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: ewentualnie okolice Warszawy pociągami podmiejskimi.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie chorowały

7. Charakter, usposobienie szczurów:

Puchatek - rex aguti - (imię od poprzedniej właścicielki to - Nikita, za to mój chłopak nazywa go Emil) jest dosyć dużym samcem który ma 7 miesięcy. Jest bardzo spokojny i leniwy. Dogaduje się z innymi szczurami, nie gryzie. Czasem zdarzy mu się przyjść na cmokanie, nie wiem jak oswajała go poprzednia właścicielka ale ja nie doszłam jeszcze do etapu żeby przychodził żeby go pogłaskać... Ja jak na razie jestem mu obojętna ;) Chętnie wcina różne smakołyki i jestem pewna że jeśli poświęci mu się odpowiednio dużo uwagi to będzie z niego fajny pieszczoch :)


Gacek - łysy dumbo - przypuszczam że jest w wieku Puchatego ale musiała bym się jeszcze dowiedzieć od poprzedniej właścicielki ;) Przychodzi do mnie bez strachu ale nie lubi być głaskany i brany na ręce. Śpi najczęściej w hamaczku i pierwszy raz widziałam żeby szczurek tak mocno spał ;) Trzeba mu dopiero pomachać jedzeniem przed noskiem to się szybko obudzi ;) Nie lubi za bardzo siedzieć w klatce i zauważyłam że jako jedyny obgryza oparcia od fotela i plastiki w klatce. Z moim trzecim szczurem ma trochę konfliktów i nie potrafi się z nim dogadać, często gania go po całej klatce. Przez te konflikty jest troszkę podrapany na pyszczku...

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie gryzą

9. Stosunek do innych szczurów: dogadują się

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: problemy finansowe. szczurki są u mnie od kilku tygodni lecz nagła zmiana mojej sytuacji zmusza mnie do oddania :(

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -----------

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -------------

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: mogę oddać klatkę (bez domku i drabinek) lecz wtedy po szczurki trzeba przyjechać osobiście.


14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: oczywiście wolała bym żeby były razem bo są ze sobą od małego, ale mogą być też osobno jeśli nie ma innego wyjścia.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: ----

16. Zdjęcia szczurów:
Puchatek:


Gacek:


17. Kontakt: PW lub mail nymeria007@outlook.com

18. Kilka słów o szczurze: wszystko jest w punkcie 7.

Nymeria - Pią Cze 21, 2013 14:51

Puchatek znalazł już dom.

Nowego domku szuka jeszcze Gacuś :) Ktoś przygarnie łysolka? :)

Nymeria - Nie Cze 23, 2013 19:16

Nikt nie przygarnie łysego szczurka? :-(
Devona - Nie Cze 23, 2013 21:34

Brać łysego :serducho: :mrgreen: .
Onia - Pon Cze 24, 2013 13:10

Devona napisał/a:
Brać łysego :serducho: :mrgreen: .


Dokładnie! Chlopak jest piękny

Nymeria - Pon Cze 24, 2013 14:14

Kilka fotek Gacusia


brać_łysego - Pon Cze 24, 2013 23:35

jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne - biorę łysego, od ręki. gwarantuję dobrą opiekę
Nymeria - Wto Cze 25, 2013 12:32

brać_łysego napisał/a:
jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne - biorę łysego, od ręki. gwarantuję dobrą opiekę


Odpisałam na Twojego maila i przesłałam Ci ankietę do wypełnienia :)

smeg - Wto Cze 25, 2013 13:17

Nymeria, upewnij się, że szczurek będzie miał towarzystwo innych szczurów u nowego właściciela ;)
brać_łysego - Wto Cze 25, 2013 22:05

Nymeria napisał/a:
brać_łysego napisał/a:
jeśli ogłoszenie nadal jest aktualne - biorę łysego, od ręki. gwarantuję dobrą opiekę


Odpisałam na Twojego maila i przesłałam Ci ankietę do wypełnienia :)


a ja odpisałem na twojego, ale coś tak cicho jest ;)

Nymeria - Śro Cze 26, 2013 00:45

smeg napisał/a:
Nymeria, upewnij się, że szczurek będzie miał towarzystwo innych szczurów u nowego właściciela ;)

Wiem, wiem :) Jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie tego by szczurki miały towarzystwo i właścicieli którzy potrafią się nimi zająć :)

brać_łysego napisał/a:
a ja odpisałem na twojego, ale coś tak cicho jest ;)

odpisane :)

Nymeria - Śro Cze 26, 2013 00:49

Gacek wstępnie zarezerwowany jest do połowy lipca i wtedy okaże się czy dojdzie do adopcji czy nie bo mamy małe problemy z transportem :)
Karena - Czw Lip 25, 2013 19:32

Nymeria, Aktualne? Jak sytuacja?
nff - Pią Lip 26, 2013 00:38

Z tego co wiem z drugiego forum chłopaki znaleźli już domek. :wink:
Kluska - Nie Sie 04, 2013 19:15

W takim razie zamykam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group