To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam dwie 16 miesięczne szczurzyce w Gdańsku :)

lamaris - Wto Cze 18, 2013 13:09
Temat postu: Oddam dwie 16 miesięczne szczurzyce w Gdańsku :)
1. Liczba szczurów do oddania: 2 sztuki

2. Płeć szczurów: dwie samiczki

3. Wiek szczurów: 16 m-cy

4. Miasto: Gdańsk

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: w okolicach Trójmiasta możemy się jakoś umówić, jestem otwarta na propozycje :)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: lekki katarek - podaję im wit c dla niemowląt wg zaleceń weterynarza

7. Charakter, usposobienie szczurów: nastawione pozytywnie, spokojne

8. Stosunek szczurów do człowieka: Szisza (czarny kaptur) bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka, lubi towarzystwo, nie boi się, nie gryzie, jest otwarta na ludzi, Misza (popielata) za to po przyjeździe do mnie jest lekko poddenerwowana i czasem chce ugryźć. Wszystko pewnie z uwagi na stres gdyż prawowity właściciel czyli mój brat wyjechał za granicę za pracą i nie miał jak ich ze sobą zabrać więc oddał mi je na przechowanie i znalezienie nowego domu. Chętnie sama bym się nimi zajęła bo już miałam 5 szczurów i bardzo te zwięrzęta uwielbiam ale jestem w 7 miesiącu ciąży i mam wykańczanie budowy na głowie i nie mam dla tych biedactw fizycznie czasu a za 2 m-ce to już w ogóle. Dlatego bardzo mi ich szkoda i chciałabym zapewnić im lepsze warunki u kogoś kto poświęci im odpowiednią ilość uwagi i dużo miłości.

9. Stosunek do innych szczurów: ciężko powiedzieć - nie miały kontaktu z innymi szczurkami

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: jedzonko, klatka i akcesoria w klatce czyli wszystko to czego używają na co dzień

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: od urodzenia są razem więc wolałabym aby tak zostało

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: dużo uwagi, opieki, miłości i zaangażowania :)

17. Kontakt: 888-041-471 Gosia

Misiek060289 - Śro Cze 19, 2013 01:16

Chętnie je przygarne jeśli znalazł by się transport do gniezna.
ritczis - Nie Cze 23, 2013 22:35

jestem z Gdańska i jeśli dziewoje są po sterylce wstępnie jestem chętna :)
aktualnie mam jednego faceta, czarnego kaptura :)
pozdrawiam ;)

Devona - Pon Cze 24, 2013 12:39

Posty dotyczące związku kastracji z zapobieganiem gruczolakom zostały przeniesione tutaj: http://forum.szczury.biz/...12037&start=165

Dyskusję na temat witaminy C można kontynuować w tym wątku: http://forum.szczury.biz/...p=884199#884199

Ritczis, więcej informacji o kastracji samców i samic znajdziesz w dziale leczenie.

Lamaris, na witaminę C warto uważać.

ritczis - Pon Cze 24, 2013 12:54

Devona, nie chce informacji o kastracji szczurów. Chce konkretnie wiedzieć czy te dziewczynki były wysterylizowane ;)
pozdr

Devona - Pon Cze 24, 2013 15:12

Off-Topic:
Ritczis, napisałam to w kontekście dyskusji, która została stąd przeniesiona. Jeżeli chcesz przyjąć pod swój dach samice do towarzystwa dla samca, to najłatwiej o kastrację tego ostatniego.

lamaris - Wto Cze 25, 2013 09:13

Ani szisza ani misza nie są sterylizowane bo nie było takiej potrzeby
Karena - Czw Lip 25, 2013 19:30

lamaris, Aktualne?
Kluska - Nie Sie 04, 2013 19:15

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group