To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę 2 maluchy (samce) Kraków

Aghaa - Czw Cze 13, 2013 22:14
Temat postu: Przyjmę 2 maluchy (samce) Kraków
Sprawa dosc pilna. Niedawno odszedł od nas Mlody [*] a Cycus został sam :cry: Szukam 2 chłopaczków - nie bede wybrzydzac przez wzgląd na sytuację - kolor obojętny, brak łapy czy kawałka ogona również nie stanowi przeszkody :wink: Jeden warunek, to muszą byc małe chłopaki. Juz wyjaśniam dlaczego, Cycu i Młody to były miziaki mojej córy (8 lat) bardzo przezyła tą śmierc. Cycu za miesiąc skończy 2 lata, nie chciałabym doprowadzic do sytuacji gdzie znów jeden ogonek po śmierci towarzysza zostałby sam no i nie ukrywam, ze chciałabym równiez jak najdłuzej cieszyc sie ogonami :oops: (wiem, wiem..nie wszystko da sie przewidziec, są wypadki losowe) futra będą kochane, miziane :serducho: wizyta przed i po adopcyjna (jesli bedzie taki warunek) nam równiez nie straszna :mrgreen: Klatka duza, 2 pietra plus parter (na zyczenie moge zmierzyc) nie karmie śmieciowym zarciem, karma tylko z górnej półki plus owoce/warzywa ale to sprawa oczywista chyba. Proszę o pomoc w poszukiwaniach
Karena - Śro Lip 10, 2013 01:32

Aghaa, Przejrzałaś dział 'Oddam'?
Aghaa - Czw Lip 11, 2013 00:10

Zapomniałam o tym wątku, przepraszam jakoś tak mi z głowy wyleciało zupełnie :oops: Jest już u mnie Harnaś od limomanki :serducho: lada dzień pojawią się jeszcze 2 maluchy i na tym koniec basta :wink: Wątek można usunąć


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group