To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam 5 szczurków , okolice Białegostoku.

izaa615 - Pon Cze 03, 2013 21:01
Temat postu: Oddam 5 szczurków , okolice Białegostoku.
1. Liczba szczurów do oddania: 5

[color=darkblue]2. Płeć szczurów: samce

[color=darkblue]3. Wiek szczurów:5 i 8 tygodni

[color=darkblue]4. Miasto: ŁOmża

[color=darkblue]5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Niestety nie
[color=darkblue]6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak
[color=darkblue]7. Charakter, usposobienie szczurów:Są bardzo przyjazne , nie ma z nimi problemów.
[color=darkblue]8. Stosunek szczurów do człowieka: Grzeczne , pozytywnie nastawione .
[color=darkblue]9. Stosunek do innych szczurów: Akceptują inne szczury.
[color=darkblue]10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Mam swoich 5 szczurków
[color=darkblue]11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Znalazłam samice z młodymi.

[color=darkblue]12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Tak.

[color=darkblue]13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Nie
[color=darkblue]14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Wolałabym razem , ake oddam też osobno.
[color=darkblue]15. Wymagania wobec przyszłego właściciela Odpowiedzialny , chciałabym dostć zdjęcia co jakiś czas.
[color=darkblue]16. Zdjęcia szczurów: Zrobie i wstawię.

[color=darkblue]17. Kontakt:[/c izaa615@wp.pl

[color=darkblue]18. Kilka słów o szczurze:

izaa615 - Pon Cze 03, 2013 21:22

Dwa z nich to kaptury , brązowo biały i czarno biały , jeden dumbo kremowy , dwa fazzy (nie wiem jak to się pisze ;) ) bez sierści.
Julietta - Pon Cze 03, 2013 22:56

Fuzzy. ;)

Dodasz jakieś zdjęcia szczurków? Dzięki zdjęciom możesz zdobyć większe zainteresowanie ze strony ludzi. :)

izaa615 - Wto Cze 04, 2013 08:50

Dziś dodam zdjęcia ogonów ;)
amandakkaa - Wto Cze 04, 2013 08:55

nie zaplątały się tam dwie samiczki? :P Wszystkie to samczyki? :kciuki:
izaa615 - Wto Cze 04, 2013 09:30

Wszystkie samce ;) )
Yoru - Wto Cze 04, 2013 13:01

Właśnie szukałam jakichś samczyków, ponieważ od jakiegoś czasu myślę o posiadaniu szczurków, a nie chciałam napełniać kieszeni sklepom ani pseudohodowlom, więc szukałam jakichś do adopcji. Ponieważ nie mam jeszcze żadnego, to spokojnie mogłabym przygarnąć wszystkie, za twoją zgodą jednego fuzzy oddałabym przyjaciółce ponieważ szuka partnera do towarzystwa dla swojego samczyka. Jedyny problem to odległość, ponieważ obie jesteśmy z Legionowa, ale może uda się załatwić jakiś transport forumowy. ;) Jeśli nie, to przejadę się osobiście pociągiem do Białegostoku i może tam byśmy się spotkały?
izaa615 - Wto Cze 04, 2013 15:41

Napisz do mnie smsa 517131775 ;)
Karena - Śro Lip 10, 2013 01:24

izaa615, Aktualne?
nff - Śro Lip 10, 2013 12:19

Jeżeli został jakiś łysy samczyk to ja jestem jak najbardziej chętna!
Yoru - Pią Lip 12, 2013 00:55

Oba łysolki i biały są u mnie i mają się dobrze :3 Natomiast nie wiem czy pozostałe dwa szczurki są jeszcze aktualne...
Kluska - Nie Sie 04, 2013 19:17

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group