To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Białystok/ reszta Polski] Wrocławskie panny z interwencji

Nakasha - Nie Cze 02, 2013 19:20
Temat postu: [Białystok/ reszta Polski] Wrocławskie panny z interwencji
1. Liczba szczurów do oddania: 5

1 samiczka standard, black, self - niewykastrowana, wiek ok 4 miesięcy
1 samiczka standard, albino, self - niewykastrowana, ur. 10 maja 2013
1 samiczka standard, american blue, berkshire - niewykastrowana, ur. 10 maja 2013
1 samiczka standard, black, self - wykastrowana, wiek ok 8 - 10 miesięcy
1 samiczka standard, black, berkshire - wykastrowana, wiek ok 5 miesięcy


2. Płeć szczurów: samice

3. Wiek szczurów: j.w.

4. Miasto: Białystok, transport do innych miast możliwy, tylko trzeba szukać

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: być może Warszawa

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak wiadomości, od kiedy są u mnie, są zdrowe; 2 zostały wykastrowane

7. Charakter, usposobienie szczurów: opis poniżej

8. Stosunek szczurów do człowieka: dobry, nie gryzą, nie uciekają

9. Stosunek do innych szczurów: bardzo dobry

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: interwencja wrocławska

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: wyprawka: karma + kolby

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone, ale tylko do innych szczurów

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiedzialny, rozsądny, kochający, cierpliwy, zapewniający dobre warunki i opiekę weterynaryjną

16. Zdjęcia szczurów: poniżej

17. Kontakt: PW na forum

18. Kilka słów o szczurze: opisy będą poniżej



Oto 5 samic z wrocławskiej interwencji, z tego tematu:
http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=480

F1 - Czekoladka - Mamusia maluszków:



Samiczka jest przesympatyczna. Nie boi się, przytula, rozmaśla na rękach. :serducho:


Maluszki. Jako, że wychowywały się tylko we dwie, są wielkie, pękate i oczywiście przesłodkie. :)

F2 - Sasanka - niebieska panna. Aktywna, ciekawska, biega, skacze, zaczepia. Po paru chwilach na rękach wierci się i chce łazikować. ;) - rez. maksior




F3 - Królewna Śnieżka - albinoska. Spokojniejsza od siostry, lubi zalegać na rękach i kolanach, ostrożna i delikatna, rozbrykuje się dopiero po zaczepkach Niebieskiej. ;) - rez. maksior




F4 - Czarna Dama. Wykastrowana. Samica stateczna i spokojna, łagodna, duża i tłusta. ;) Dotyk lubi średnio, ale go toleruje, nie wyrywa się. Sądzę, że można z nią sporo wypracować, bo interesuje się człowiekiem i nawet sama wchodzi na ręce.




F5 - Mała Mi. Wykastrowana. Jej oswajanie idzie wolniej niż Czarnej Damy, panna bywa płochliwa. Nadal jest nieco nieufna, na rękach uspokaja się, ale nie lubi odkrytego wybiegu - chowa się w kryjówki i pomiędzy nimi przemyka. Nie gryzie, nie ucieka, jednak trzeba mieć do niej dużo cierpliwości i delikatności. ;) - rez. Magdonald


nimka - Nie Cze 02, 2013 19:55

Piękne :)

Szczególnie oba maluszki - takie dziecięce pyszczki jeszcze mają, słodkie :serducho:

Tess81 - Nie Cze 02, 2013 22:19

Witam, szukam kolezanki dla mojej Megusty. W ciagu ostatniego miesiaca odeszly moje dwie dziewczynki :( Megi zostala sama :( Przyjelabym jedna dziewczynke :roll: Moglabym nawet podjechac pociagiem do Wroclawia po nia :o Zalezaloby mi na jak najszybszej akcji, bo mam wolne do srody, wiec mialabym troche czasu aby sie z nia zaznajomic,oraz aby w miare poznac ze soba obie panny :o
nimka - Nie Cze 02, 2013 22:31

Tess81, one są w Białymstoku, nie we Wrocławiu :)

no chyba że źle zrozumiałam - ale tak czy siak: szukaj sama transportu, przez przejrzenie wątków transportowych na zwierzęcych forach (na wątku transp. na tym forum są też linki do pozostałych) oraz przez pisanie tamże ;)

Tess81 - Nie Cze 02, 2013 22:43

nimka, w poscie jest napisane,z e sa to szczury z wroclawskiej interwencji :roll:
nimka - Nie Cze 02, 2013 23:05

Tak. Są. Ale zmieniły miejsce tymczasowania ;)
Tak jak i moje tymczasy z tej interwencji - były do adopcji z Warszawy ;)

Tess81 - Nie Cze 02, 2013 23:24

:cry: :cry: :cry: szkoda :cry: w takim razie musze szukac dalej :oops: dzieki za info .
limomanka - Pon Cze 03, 2013 08:38

Tess81, naprawdę można znaleźć transport - jest cały dział o tym, gdzie można dać ogłoszenie. Spróbuj też na innych forach zwierzęcych - siatka transportowa jest naprawdę rozwinięta :)
cornflakegirl - Pon Cze 03, 2013 14:24

Czarna Dama i Mała Mi są takie cudne :serducho: Boziu muszę to przemyśleć...
amandakkaa - Pon Cze 03, 2013 21:41

Ja była bym zainteresowana Niebieską i Śnieżką :) Czy to nadal aktualne??? Prosze o szybką odpowiedź
Nakasha - Czw Cze 06, 2013 17:33

Wolna jest już tylko Mała Mi.

Reszta wstępnie zarezerwowana.

Nakasha - Nie Cze 09, 2013 12:33

Komu małą czarną, komu? :)
Magdonald - Pon Cze 10, 2013 21:16

Mi, mi Małą Mi! :D
Nakasha - Nie Cze 16, 2013 14:33

Czarna Dama jednak wolna...

Kto pokocha dostojną, czarną królową? :)

Nakasha - Czw Cze 20, 2013 15:21

Jednak Maleństwa są również wolne. Czyli biała i niebieska panna są do wydania. :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group