To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - POZNAŃ Znaleziono szczurka samiczkę

szaffka - Sob Maj 18, 2013 21:20
Temat postu: POZNAŃ Znaleziono szczurka samiczkę
Chwilowo ominę ankietkę dlaczego to poniżej. Jeśli moderator uzna to za stosowne to proszę o przeniesienie do jakiegoś działu gdzie ewentualny szukający mógłby to zauważyć.

Koleżanka zauważyła błąkającą się szczurzą dziewczynkę w centrum Poznania. Podobno błąkała się tam już od 3 tygodni :o Udało jej się ją złapać. Szczurzynka jest w tej chwili u mnie. Ktokolwiek widział ktokolwiek zna jej właściciela proszony jest o kontakt. Zdecydowałam się czekać tydzień potem będę jej szukać nowego domku. Jest to drobna około 2-3 miesięczna czarno biała krówka. Nie jest dzika ale jest zestresowana całą tą sytuacją. Nie mniej na rękach zachowuje się dosyć spokojnie, więc na pewno ktoś kto miał ją w domu dbał o nią. Zdjęcia wkleję jutro jak odzyskam mój tel który u kumpeli zostawiłam :D
Tymczasem zaszczurzonych z Poznania proszę o kontakt gdyby wiedzieli że komuś taki szczurek nawiał.

pszczoła - Pon Maj 20, 2013 20:09

Hej, może napiszesz gdzie ta szczurzynka została znaleziona?
szaffka - Wto Maj 21, 2013 18:33

Wrzucam zdjęcia szczurzynki. Poszły już także plakaty w okolicach miejsca jej znalezienia czyli przy ulicy Ogrodowej.






_ogonek_ - Czw Maj 23, 2013 20:11

ale cudowna :serducho:

Szukasz jej DT?

Karena - Czw Maj 23, 2013 22:42

szaffka, Proszę o edycję pierwszego posta i zastosowanie się do Regulaminu działu Oddam poprzez uzupełnienie szablonu.
Karena - Sob Cze 08, 2013 12:31

Brak odzewu i zastosowania się do regulaminu działu Oddam. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group