To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Muffinka Happy Feet

Azi - Wto Maj 14, 2013 08:09
Temat postu: [Wrocław] Muffinka Happy Feet
1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samica

3. Wiek szczurów: 2 lata (bez 12 dni)

4. Miasto: Wrocław

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: wolałabym nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: krwiak pod tylną łapka, obecnie wchłonięty, mała blizna po uszkodzeniu rogówki na lewym oczku, które jest normalnie sprawne.

7. Charakter, usposobienie szczurów: Bardzo podobna do matki - spokojna, rozważna, ale jednocześnie ciekawska i tak naprawdę najlepiej pasuje do niej określenie - intelektualistka

8. Stosunek szczurów do człowieka: Bardzo przyjazna, lubi głaskanie, mizianie i drpanie, jednak tuli się wtedy, kiedy chce - obecnie coraz czesciej ze względu na wiek.

9. Stosunek do innych szczurów: Pozytywny. Nie była nigdy alfą, ale nie była też gdzieś na dole hierarchii. Nie przypominam sobie bójek z jej udziałem, zwykle nie wdawała się w konflikty.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Została ostatnia z mojego stada, po śmierci Kagury w zeszły piątek. Moje stado wygasa, nie będę brać w najbliższym czasie kolejnych, a Muffinka potrzebuje stada.

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: Timma-Rattima około 2/3 dużej paczki + kilka paczek ziółek.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Ogólnoznana osoba o nieposzlakowanej opinii lub ewentualnie świeżak forumowy, któremu zaufam od pierwszego wejrzenia ;) Wazne, aby miał innego szczura minimum 1,5 rocznego.

16. Zdjęcia szczurów: zdjęcia są bardzo stare, mogę zrobić nowe i przesłać mmsem dla zainteresowanych

17. Kontakt: jjniewiadomska@gmail.com

18. Kilka słów o szczurze: Muffinka Happy Feet pochodzi z mojej hodowli, z miotu M metryka, urodziła się 26.05.2011, jest mamą miotu Muminkowego w hodowli Emerald Moon. Sama nie ma problemów zdrowotnych, ale w tej linii występują problemy kardiologiczne oraz były przypadki nowotworów przysadki. Jest bardzo proludzka i proszczurza, nie należy do wielkoszczurów, ale nie jest też mikrobem ;) Mysle, że szybko zaadoptuje się w nowym stadzie - gdyby były problemy, jestem w stanie ją zabrać z powrotem, dlatego ważne, aby nowy dom był we Wrocławiu. Będę pokrywać wszelkie koszty leczenia.

Azi - Pią Maj 17, 2013 22:11

prosze o zamknięcie, Muffinka znalazła dom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group