To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - szczur czarny do oddania (Bogatynia dolnyslask)

luna92 - Czw Maj 09, 2013 19:49
Temat postu: szczur czarny do oddania (Bogatynia dolnyslask)
Witajcie jestem tu nowa sytuacja zmusila mnie by tu napisac...oddam samca 6 miesiecznego zamowilam 2 samice a niestety dostalam samca :( i domylilam sie jak jedna zaszla w ciaze jeden miot skonczy 4 tyg drugi 2 ty i musze oddac wszystkie samce (samice zostawiam)lacznie. Z ojcem :( jest on czarny z bialym brzuchem miesskam w Bogatyni choc watpie ze ktos tu jesy z mojego zad..ia :( dawalam ogloszenia pytalam nic niestety w ostatecznosco bede musiala go wypuscic na wolnosc prosze o pomoc dla niego dziekuje ,zdj wysle na gg bo pisze z tel i ciezko tu zdj wkleic
Karena - Czw Maj 09, 2013 20:47

luna92, Przeniosłam posty do odpowiedniego działu. Proszę o edycję posta i zamieszczenie szablonu, który znajduje się w Regulaminie działu Oddam.
Willow - Czw Maj 09, 2013 21:00

To napisz od razu ile samców będzie do oddania z miotu 4 tygodniowego i 2 tygodniowego. Pamiętaj, że te które skończą teraz 4 tygodnie musisz oddzielić od matki i trzymać w osobnej klatce. I co to za pomysł żeby wypuszczać na wolność? Wiesz, że to dla niego jednoznaczne z wyrokiem śmierci. A jak jego chcesz wypuścić to co z małymi samcami? Je też wypuścisz?
Cegriiz - Czw Maj 09, 2013 21:59

luna92, wypuszczenie szczura hodowlanego na wolność to jak zostawienie w lesie "Yorka". Myślisz, żeby dał sobie radę sam ?
Kluska - Pią Cze 07, 2013 17:31

Aktualne?
Essme - Czw Cze 13, 2013 15:17

Otrzymałam przed chwilą info od luna92 że szczur został uśpiony ponieważ nikt go nie wziął i tym sposobem nie chciała dopuścić do dalszego rozmnażania. Ma jeszcze szczury 2-miesięczne do oddania. Nie wiem czy są rozdzielone płciami czy nie, jestem w kontakcie telefonicznym z luną. Jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę.


edit: Część szczurów z miotu została uśpiona, bo właścicielka nie ma ich gdzie trzymać. Obecnie jest ich 6.

Edyta820917 - Czw Cze 13, 2013 23:14

ja robiłabym wszystko żeby zdobyć osobną klatkę chociaż na jakis moment a nie od razu uśpić i pisałabym non toper na forach,pytała koleżanek czy chcą szczurki itp....Czy uspienie to ostateczny wyrok dla nich? ;( ;( ;(
Karena - Śro Lip 10, 2013 01:26

Przykro. Zamykam temat. Jeśli będą szczury do oddania proszę o założenie im tematu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group