To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kupię/przygarnę szczurka.

smolek - Nie Kwi 21, 2013 14:29
Temat postu: Kupię/przygarnę szczurka.
Witajcie. To jest na ogół mój pierwszy post na tym forum i nie wykluczone, że nie ostatni.

Chciałbym zaadoptować szczurka.
Miałem kilka myszek i wiem, jakie to urocze stworzonka są.

Miło by było jak by to okolice Radzynia Podlaskiego były, ew. możliwość transportu.

Posiadam klatkę Pigi III, ale po tym tygodniu zabieram się za budowę olbrzymiej klatki dla gryzaków. Kołowrotek jaki mam to siatkowana 20, ale jeżeli będzie taka potrzeba, kupię większy. Karmę, której używam i używałem to versale laga. Zawsze do podstawowej karmy dawałem jeszcze w drugiej miseczce jakieś kąski ulubione moich ogoniastych.

FaerielDeVille - Nie Kwi 21, 2013 14:43

Szczurki są bardziej skomplikowane, niż myszki, to po pierwsze. Po drugie, szczurom nie wolno dawać kołowrotka. Po trzecie, poszukaj w dziale Oddam, transport rzadko jest problemem (chyba, że na jakieś wyjątkowe "zadupie" ;) ). Po czwarte, szczury są stadne - adoptujesz minimum 2 albo wcale. Klatka minimum 70x40x60 (Tutaj masz kalkulator, który pokaże ci ile szczurków może mieszkać w danej klatce.).
A tak poza tym, to witam na forum. :P

Karena - Nie Kwi 21, 2013 14:46

smolek napisał/a:
Chciałbym zaadoptować szczurka.

szczurki ;) Szczury to zwierzęta stadne i jeśli decydujesz się na opiekę to nad minimum dwójką.
Klatka Pigi III absolutnie się nie nadaje, jest za mała. Mimimalne wymiary klatki to 70/40/60.
a o kołowrotku radzę poczytać : tutaj. bo to akurat chyba najmniej potrzebna i polecana rzecz z akcesoriów do szczurzej klatki.
Adoptować można z działu ODDAM
I ... witamy, rozgość się na forum :)

Karena - Czw Maj 23, 2013 03:38

smolek, Ogłoszenie aktualne?
Karena - Pią Maj 31, 2013 22:09

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group