To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Tej małej żaden wąż nie straszny!:) Pilnie potrzebuje DS

Onia - Sob Kwi 13, 2013 19:24
Temat postu: Tej małej żaden wąż nie straszny!:) Pilnie potrzebuje DS
1. Liczba szczurów do oddania: 1
1. kaptur

2. Płeć szczurów: samica

3. Wiek szczurów: ok 3-4 miesięcy

4. Miasto: Kielce

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: okolice Kielc
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Obecnie szczur jest zdrowy, co do wcześniejszych chorób niestety nie mam pojęcia.
7. Charakter, usposobienie szczurów: Szczurzyca przez 4 h przesiedziała z wężem w terrarium, więc jest nieco strachliwa, niemniej jednak bardzo ciekawska, a wzięta na ręce tuli się do człowieka
8. Stosunek szczurów do człowieka: Ciekawska. Raz zostałam dziabnięta (dość delikatnie), ale szczurzyca sporo przeszła, więc się nie dziwię. Obecnie bez problemu daje się brać na ręce, nie gryzie,jednak wymaga dalszego oswajania z dotykiem.

9. Stosunek do innych szczurów: No niestety u siebie mam samych chłopów, więc szczurzyca siedzi sama w klatce :(

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Szczura dostałam od kolegi, który zakupił ją jako karmę dla swojego węża. Wąż jednak nie miał na małą ochoty, a ja nie miałam serca, żeby została oddana do zoologa

11. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

12. Wymagania wobec przyszłego właściciela: umowa adopcyjna

13. Zdjęcia szczura: Wrzucę za chwilę


Mała pilnie potrzebuje DS bądź DT, gdzie są samice, u mnie niestety siedzi sama w klatce co jej na pewno nie służy .

Poprawiłam typografię i pisownię, a także interpunkcję. Zwracaj większą uwagę na poprawność postów. /Devona

Onia - Sob Kwi 13, 2013 19:27







Poprawiłam kod. /Devona

helhaim - Sob Kwi 13, 2013 19:53

a ulicę dalej są dwie koleżanki.... będę sie starał, żeby mała trafiła do mnie. W maju przeprowadzam się do innego mieszkania, więc bedzie łatwiej (teoretycznie) je połączyć...
muszę przekonać drugą połówkę ;)

Pyl - Sob Kwi 13, 2013 20:59

helhaim, :serducho: :mrgreen:
Powodzenia!

mmarcioszka - Sob Kwi 13, 2013 21:05

helhaim, główkuj :mrgreen:
Onia - Sob Kwi 13, 2013 21:09

Super by było! mała jest na prawdę świetna. Trzymam kciuki :kciuki:
helhaim - Sob Kwi 13, 2013 21:42

Jak mi się uda to pomożecie w łączeniu?:)
Onia - Sob Kwi 13, 2013 22:05

Pewnie, że tak.
Niestety nie jestem w stanie powiedzieć jak reaguje na inne szczury, ale w zoologu pewnie sama nie siedziała :)

helhaim - Sob Kwi 13, 2013 22:10

jak dziewczyny ją zaakceptuja to będzie wesoło :D
Oluś - Sob Kwi 13, 2013 22:10

helhaim, Trzymam kciuki! :D
helhaim - Sob Kwi 13, 2013 22:15

olus_165, zaraz się biorę za przekonywanie, winko juz kupiłem, mam nadzieję, że jutro oznajmię dobrą nowinę ;)
mmarcioszka - Sob Kwi 13, 2013 22:16

helhaim, trzymamy kciuki :serduszka:
Onia - Sob Kwi 13, 2013 22:46

helhaim jak dziewczyna się zgodzi mogę Ci użyczyć póki co klatki w której obecnie przebywa mała.
helhaim - Nie Kwi 14, 2013 00:46

Onia chętnie pożycze na czas łączenia. już wymyśliłem imię dla niej. mam fiszke mam Liszke a nowa chyba będzie nazwać się kiszka:-)
Pyl - Nie Kwi 14, 2013 00:47

helhaim, mała Kisia :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group