To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Kraków. Oddam małe szczurki 5 tyg PILNIE

ness188 - Pią Kwi 12, 2013 16:21
Temat postu: Kraków. Oddam małe szczurki 5 tyg PILNIE
1. Liczba szczurów do oddania:6
2. Płeć szczurów: 2 samiczki, 4 samce
3. Wiek szczurów: 11.03.2013
4. Miasto: Kraków
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Ze względu na to, że mam złamaną nogę to nie mogę nigdzie dowieźć szczury
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: jeden samczyk jest łysy i ma gorączke lekarz zalecił podawanie witaminy C w kroplach do wody.
7. Charakter, usposobienie szczurów: Spokojne,
8. Stosunek szczurów do człowieka: Są oswojone, Lekko gryzły na początku, sprawdzając czy moja ręka to coś do jedzenia
9. Stosunek do innych szczurów: Bez żadnego niepokoju.
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: ----
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Celowo
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: Tak.
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: ----
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą być rozdzielone
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Aby tylko było im miło. :)
16. Zdjęcia szczurów: nie posiadam zdj. można przyjechać i oglądać wcześniej szczurka.
17. Kontakt: [dane kontaktowe zostały ukryte do czasu wyjaśnienia sprawy z rozmnożeniem]
18. Kilka słów o szczurze: Małe to sie bawi :)

Devona - Sob Kwi 13, 2013 16:17

Ogłoszenie zostało zaakceptowane warunkowo, jeśli nie pojawią się niektóre dodatkowe informacje, wątek zostanie usunięty.

Proszę o wyjaśnienie, kto doprowadził do celowego rozmnożenia. Skąd je masz? Łysy szczurek może mieć po prostu taki typ sierści, już o tym pisałam. Czy widział je weterynarz specjalizujący się w gryzoniach? Czy od początku ten szczur nie miał sierści? Pisałaś też o "okresowym gubieniu", to także bywa zupełnie normalne.

Zdjęcia są potrzebne, żeby ocenić, czy brak sierści to choroba czy normalny stan. Mogą zostać zrobione komórką, nie trzeba super jakości :) .

Devona - Wto Kwi 23, 2013 22:46

Brak odzewu, zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group