To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [KRAKÓW/cała Polska] Kupię/przyjmę dwie samiczki

gorky - Nie Kwi 07, 2013 13:23
Temat postu: [KRAKÓW/cała Polska] Kupię/przyjmę dwie samiczki
Witam serdecznie,

to mój pierwszy post na forum, więc chciałbym się przywitać.
Mam na imię Paweł, mam 30 lat i od kilkunastu lat praktycznie nieprzerwanie posiadam szczury. Niestety dopiero niedawno dowiedziałem się że kupowanie ich w sklepie nie jest najlepszym pomysłem, stąd moja rejestracja tutaj.

Krótko i treściwie: poszukuję dwóch samiczek, zależy mi jednak na tym żeby były w miarę młodziutkie, tak żeby od małego oswajały się u mnie w domu (mam złe doświadczenia ze starszymi szczurami).

Nie robi mi różnicy czy będą rasowe czy nie, albo czy będę musiał za nie zapłacić lub pokryć koszty transportu z innego miasta. Wolałbym jednak żeby był to Kraków lub okolice, ponieważ z racji mojej pracy w najbliższych miesiącach mam małe szanse na choćby dzień urlopu żeby pojechać po szczurki, chyba że uda się zorganizować transport.

Szczury mają u mnie 'od zawsze' pełen luksus - dużo miłości i uwagi, opiekę weterynaryjną przy najmniejszych kłopotach, dobrą karmę i ściółkę. Te które teraz przybędą zamieszkają w nowo kupioonej klatce Savic Zeno 2.

Jeśli możecie polecić jakieś hodowle z Małopolski (ewentualnie z innego rejonu z możliwością transportu) albo po prostu macie szczurki do oddania/sprzedania, to będę wdzięczny za informacje. Jeśli powinienem jeszcze o czymś napisać - pytajcie.

Pozdrawiam!

limomanka - Pon Kwi 08, 2013 10:33

gorky, przejrzyj dział "Oddam" - sporo szczurków szuka domu. Powodzenia :kciuki:
Starsza Pani - Pon Kwi 08, 2013 11:19

http://forum.szczury.biz/viewforum.php?f=109
A tutaj link do hodowli

[ Komentarz dodany przez: smeg: Pon Kwi 08, 2013 11:35 ]
Przejrzyj zwłaszcza podforum "Planowane mioty" ;)

gorky - Pią Kwi 12, 2013 18:43

Przeglądam na bieżąco, ale piszę jakby mi coś umknęło :)
nimka - Pon Kwi 15, 2013 12:58

Tu są młode, różne. Transport do załatwienia przez znajomego osoby u której są szczurki. Trzeba zadzwonić (ogłoszenie zamieszczone grzecznościowo przez kogoś innego).
http://forum.szczury.biz/...p=861404#861404

Karena - Pią Maj 17, 2013 11:10

gorky, Ogłoszenie aktualne?
gorky - Pią Maj 17, 2013 11:16

Myślę że można zamknąć, na jutro jestem umówiony na odbiór panienek :)
Karena - Pią Maj 17, 2013 11:22

gorky, Super^^
Zamykam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group