To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam 4 szczurki, Kraków

elfinpl - Pon Mar 25, 2013 21:12
Temat postu: Oddam 4 szczurki, Kraków
1. Ilość szczurów do oddania: 4
2. Płeć szczurów: 2x samiczka, 2x samiec
3. Wiek szczurów: Ponad 4 tygodnie
4. Miasto: Kraków
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: NIE
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: -
7. Charakter, usposobienie szczurów: Nieśmiałe i aktywne
8. Stosunek szczurów do człowieka: Nieśmiałe, ale szybko się oswajają, uwielbiają skubać rękę ;)
9. Stosunek do innych szczurów: Przyjaźnie nastawione
10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: -
11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: Sklepowa wpadka
12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: TAK
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: BRAK
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: samce osobno, samiczki osobno
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Możliwość poświęcenia szczurkom odpowiedniej ilości czasu, brak zwierząt terrariowych
16. Zdjęcia szczurów: Wyślę w PW
17. Kontakt: PW
18. Kilka słów o szczurze: Szczurki są trochę nieśmiałe, ale szybko się oswajają.

Cegriiz - Pon Mar 25, 2013 21:54

elfinpl, lepiej od razu wstawić zdjęcia szczurków ;)
Szybciej się ktoś zainteresuje :)

No i jeśli matka u Ciebie zostaję, to polecam dołączyć do niej córkę. W końcu szczury to zwierzęta stadne ;)

elfinpl - Czw Mar 28, 2013 10:17

Zdjęcia już dodane, matka zostaje z córką nieprzedstawioną na zdjęciu i przyszywaną "ciocią" ;)
Cegriiz - Pon Kwi 01, 2013 14:42

elfinpl, bardzo się cieszę i życzę powodzenia :kciuki:
natureminemka - Śro Kwi 03, 2013 00:27

Jakieś zdjęcia chłopców dokładniejsze da radę zrobić? ;)
Dobrawq - Pią Kwi 05, 2013 17:48

elfinpl, mogę już w ten weekend odebrać dwie samiczki, ewentualnie dwa samczyki :) . Żeby im było raźniej wezmę dwa, mam dla nich odpowiednie warunki :) . Mam nadzieję, że dalej je masz..
Fenra - Sob Kwi 06, 2013 01:43

Ja bym się mogła pisać na 2 samiczki, jeśli byłyby jeszcze wolne, aczkolwiek musiałabym załatwić transport;) Posiadam wielką klatkę i z moimi dwiema panienkami trochę w niej pustawo, więc z ogromną radością przyjęłabym dwie kolejne słodkości :mrgreen:
jamyz_fe - Sob Kwi 06, 2013 14:13

Witam, niestety ale z "kolegą" Elfinpl nie da się porozumieć... od 28 marca miałem zarezerwowaną adopcję dwóch szczurków (samców). Miałem je odebrać dzisiaj. Niestety przy odbiorze okazało się, że chwilkę przed przyjazdem w umówione miejsce szczurki zostały oddane komuś innemu. Bardzo żałuję gdyż domek dla szczurków został już dawno przygotowany.
NIE POLECAM kontaktów z elfinpl...

angie - Nie Kwi 07, 2013 19:11

A ja polecam kontakt z kolegą, przyczyną zamieszania niestety byłam ja, ale już przeprosiłam i jeszcze raz bardzo przepraszam :)
Karena - Pon Kwi 08, 2013 01:50

Czy ogonki dalej szukają domu?
Cocoszka - Wto Kwi 09, 2013 19:41

no właśnie są jeszcze samiczki ? bo przygarnełabym 2 młode ogonki :]
Kluska - Wto Maj 14, 2013 00:08

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group