To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [LUBLIN] przyjmę szczurka

kasandralublin - Nie Mar 17, 2013 00:45
Temat postu: [LUBLIN] przyjmę szczurka
Mam już szczura Adasia ma ok 6,7 tygodni huskiego :D Szukam mu teraz towarzystwa



Jeżeli ktoś ma na "zbyciu" klatkę po ogonku to też prosze o kontakt na gg 42926871

Cegriiz - Nie Mar 17, 2013 09:36

kasandralublin, pamiętaj że najmniejsze wymiary klatki dla 2 szczurzych samców to 70/40/60.

I takiej klatki szukaj, szczurze facety to niemałe stworzenia więc i dużo miejsca potrzebują.
Kolega i latka jest potrzebna jak najszybciej, więc nie czekaj w nieskończoność jeśli nikt nie będzie chciał klatki oddać. Zresztą, oddawane są bardzo rzadko, szybciej się je kupi.

No i życzę miłej lektury forum, bo myślę, że dużo ciekawych informacji jest tutaj. Niekiedy potrafi uratować szczurkom życie :)

kasandralublin - Pon Mar 18, 2013 20:50

Są naprawde klatki w świetnym stanie na stronach typu morissek czy jakieś inne , niestety wszystkie z drugiego końca Polski :( ALE jutro prawdopodobnie będę miała klatkę więc już tylko towarzystwo jest mi potrzebne :)
Cegriiz - Pon Mar 18, 2013 21:02

kasandralublin, to może od razu zajrzyj do działu Oddam i poszukaj potencjalnego kolegi dla Adasia :)

A klatka jaka ? ;)

Kaola - Pon Mar 18, 2013 21:03

Albo odrazu dwóch, czemu nie :hyhy:
Cegriiz - Pon Mar 18, 2013 21:08

Kaola, albo trzech :P Po co się rozdrabniać :P
kasandralublin - Wto Mar 19, 2013 19:18

Cegriiz napisał/a:
Kaola, albo trzech :P Po co się rozdrabniać :P



Hahaha dokładnie . Codziennie sprawdzam wszystkie strony i szukam jakiegoś ogonka ale niestety nic :( Sprawdzam wszytskie strony ogłoszeniowe itd i cisza.

limomanka - Wto Mar 19, 2013 19:52

kasandralublin napisał/a:
Codziennie sprawdzam wszystkie strony i szukam jakiegoś ogonka ale niestety nic

To aż dziwne - w dziale "oddam" jest mnóstwo szczurków do adopcji, jest też kilka organizacji zajmujących się ratowaniem i szukaniem domów dla tych zwierzaków. Z jakiego miasta jesteś? Bo wiesz - istnieje jeszcze możliwość transportu ogonka z jakiegoś dalszego miejsca. Powodzenia :kciuki: Żeby Adaś szybko doczekał się szczurzego towarzystwa :)

Devona - Wto Mar 19, 2013 20:30

Kasandralublin, dopisz miasto do pierwszego postu i jeśli klatka już nie jest potrzeba, to warto wykreślić tę informację (obie rzeczy da się zrobić przez edycję własnego wpisu).
nimka - Wto Mar 19, 2013 21:08

A te?
http://www.facebook.com/m...09278586&type=3

albo młodsze:
http://forum.szczury.biz/...p=852586#852586

o transport można poprosić na forum (jak nie tym, to innym: np. miau.pl albo dogomania)


limomanka napisał/a:
kasandralublin napisał/a:
Codziennie sprawdzam wszystkie strony i szukam jakiegoś ogonka ale niestety nic

To aż dziwne - w dziale "oddam" jest mnóstwo szczurków do adopcji, jest też kilka organizacji zajmujących się ratowaniem i szukaniem domów dla tych zwierzaków. Z jakiego miasta jesteś? Bo wiesz - istnieje jeszcze możliwość transportu ogonka z jakiegoś dalszego miejsca. Powodzenia :kciuki: Żeby Adaś szybko doczekał się szczurzego towarzystwa :)

raczej Lublin, jak sama nazwa wskazuje :P

limomanka - Wto Mar 19, 2013 22:27

nimka napisał/a:
jak sama nazwa wskazuje

Jakoś przegapiłam :]

kasandralublin - Czw Mar 21, 2013 00:41

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi , poczekam jednak jeszcze do końca tego tygodnia może znajdzie się jakiś ogonek z Lublina jeżeli nie , nie obejdzie się bez transportu jakiegoś ogonka do mnie :)
Devona - Czw Kwi 11, 2013 19:57

Chyba już nieaktualne ;) ?
Kluska - Sob Kwi 20, 2013 11:59

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group