To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę albinosa/białego szczurka - samiczkę młodą, Warszawa

nimka - Śro Mar 13, 2013 13:49
Temat postu: Przyjmę albinosa/białego szczurka - samiczkę młodą, Warszawa
Czy nadal co jakiś czas są wyciągane szczury z laboratorium? Nie widziałam ostatnio takich tematów, albo nie wiem gdzie szukać...

Mam stadko złożone z dwóch samiczek. Jedna ma rok, druga kończy za niecały miesiąc 2 lata.

Młodsza jest całkowicie zdrowa teraz, ale starsza także* ;)

Jednak wiadomo, że nie będzie żyła wiecznie.

Chciałabym na jej miejsce, za jakiś czas, przygarnąć białego szczurka z laboratorium.


Do kogo się zgłaszać mam w takim razie?



*miała w listopadzie robione kontrolne USG, w związku z tym, że przez kilka dni krwawiła z pochwy, ale się okazało że na szczęście to tylko intensywna ruja była... Poza tym wyszła torbiel 2 mm na lewym jajniku (do "obserwacji") i na nerkach: "warstwa rdzeniowa nieznacznie hiperechogenna", ale lekarz powiedział, że nic właściwie nie trzeba z tym robić. Nie widać u niej żadnych zdrowotnych problemów na razie.

limomanka - Śro Mar 13, 2013 19:53

Na pewno labiki można adoptować tu: http://www.gryzonie.viva.org.pl/ Tu na forum też dawno nie widziałam tematu o nich.

Off-Topic:
Ja też choruję na takiego, ale mąż marudzi, że czerwone oczy :]

nimka - Sob Kwi 13, 2013 16:42

Odświeżę temat.

Nadal poszukuję białej samiczki. Przeglądam regularnie ogłoszenia (także na portalach ogłoszeniowych) i niestety nigdzie nie znalazłam.

Nie musi być z laboratorium - gdyby u kogoś się niechcący urodziły białe szczurki, to też przyjmę z takiego miotu :)

nimka - Pon Maj 06, 2013 10:12

nieaktualne :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group