To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [POZNAŃ + reszta Polski] 4 prześliczne dziołszki

Wampiwor - Sob Lut 16, 2013 04:49
Temat postu: [POZNAŃ + reszta Polski] 4 prześliczne dziołszki
1. Ilość szczurów do oddania: 3

2. Płeć szczurów:dziewczyny

3. Wiek szczurów: od 10 do 15 miesięcy

4. Miasto: Poznań

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Szczecin, Świnoujście, ale możliwe jest zorganizowanie transportu w obrębie całego kraju

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nic mi o tym nie wiadomo :)

7. Charakter, usposobienie szczurów: proludzkie, ciekawskie i trochę szalone, zupełnie urzekające

8. Stosunek szczurów do człowieka: szczury na dzień dobry wepchnęły mi się na rękę, podczas wieszania hamaków MUSIAŁY na nim być wszystkie (zapomniałam, że to przecież sport wyczynowy ;) ), wyciągnięte bardzo chętnie sprawdzają każdy kąt, nie zapominając jednak o człowieku, który jest super ciekawy i fajny

9. Stosunek do innych szczurów: trudno mi powiedzieć, ale żyły wśród innych, więc na pewno nie jest to chęć mordu :mysza:

10.Powód oddania: wszystko w tym wątku: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14028

[color=darkblue]14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:
najchętniej oddam wszystkie 4, ale możliwe jest rozdzielenie na dwie dwójki, bądź do zupełnie nowych stad

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiednie warunki, umowa adopcyjna, stały kontakt (najchętniej forumowy - w wątku, ale to nie jest konieczne, wystarczy parę słów raz na jakiś czas :) )

16. Zdjęcia szczurów: http://forum.szczury.biz/...p=839923#839923

17. Kontakt: forum - w wątku i przez PW, telefon (u moderacji) - do czasu uzyskania własnego komputera preferuję sms (na który mogę odpisać później, jeśli nie będę miała zasięgu, bądź możliwości odebrania połączenia)

18. Kilka słów o szczurze: Przede wszystkim tu: http://forum.szczury.biz/...p=839923#839923 . Dziewczyny przyjechały wczoraj wieczorem, już przy pierwszym kontakcie były bardzo odważne. Wszystkie jak jeden mąż próbowały się wydostać z klatki, gdy majstrowałam im hamaki, wszystkie odkładane na dół szybciutko wracały, by popatrzeć, obwąchać, przetestować. Pierwsza wszędzie była Tila, później Latte, Bambi dostojnie kierowała ruchem z najwyższego punktu, a Łyżka zwiedzała w innej niż reszta kolejności. Dziwne zwierzęta :lol1:

Doniesienia z placu boju będą, zdjęcia będą, potrzebuję tylko czasu (dziś wieczorem spróbuję, może znajdę chwilę). Jeśli chodzi o kontakt ze mną, to może być nieco utrudniony, dlatego proszę w razie pilnej potrzeby zwracać się do anyk1, która koordynuję akcję z oddali. Ewentualnie proszę o cierpliwość, bądź zapraszam do kontaktu poza forum :)

Właśnie, w kwestii zdjęć - zgubiłam laptopa (wolę wersję o tym, że został skradziony) z kartą SD w środku i jeśli uda mi się jakąś zorganizować, zdjęcia będą normalne, jeśli natomast mi nie wyjdzie, to będą tylko komórkowe, a te nie są u mnie ciekawe... Trzymajcie kciuki!

Wampiwor - Nie Lut 17, 2013 14:16

Tila, Bambi i jeszcze jedna dziewczynka zarezerwowane! :) Chętnych zapraszam do kontaktu ze mną (telefoniczny) lub z anyk1 :)
anyk1 - Nie Lut 17, 2013 17:02

Łyzka wstepnie zarezerwowana
Wampiwor - Nie Lut 17, 2013 19:45

I już wszystkie Panie mają dom :) Łyżka i Tila wyjeżdżają jutro, Latte i Bambi prawdopodobnie też. Dziękuję ślicznie wszystkim za pomoc, temat niech zostanie do czasu, aż wszystkie będa w domkach stałych :)
AngelsDream - Nie Lut 17, 2013 19:49

Wampiwor, jasna sprawa.
Starsza Pani - Sob Lut 23, 2013 20:57

Łyżka i Tila już od tygodnia w nowym domu.
anyk1 - Sob Lut 23, 2013 20:58

temat do zamkniecia bambi i jej przyjaciolka równiez w nowym domu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group