To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Opole/Nysa/Okolice] Samiec pilnie szuka DS lub DT !

skaktus - Pon Lut 04, 2013 16:38
Temat postu: [Opole/Nysa/Okolice] Samiec pilnie szuka DS lub DT !
1. Ilość szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: rok

4. Miasto: Nysa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Do uzgodnienia

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Nieco bojaźliwy

8. Stosunek szczurów do człowieka: Nie gryzie, ciekawski

9. Stosunek do innych szczurów: Nie zauważyłem problemów

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Nie mam możliwości trzymania kolejnego szczurasa

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: tak

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: -

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Dobry dom

16. Zdjęcia szczurów: Poniżej

17. Kontakt: Najlepiej GG 899 17 21

18. Kilka słów o szczurze: Poniżej


Witam.

Ponawiam swój temat dotyczący oddania szczurka w dobre ręce - niestety wiele osób jak zobaczy że w temacie było sporo odpowiedzi nie zagląda do nich uznając je za nieaktualne. Mam nadzieje że nie będzie to problemem dla administracji.

Szczurka mam od przeszło 3 tygodni. Szczurek po zapoznaniu się z nowym otoczeniem stał się dużo bardziej ufny, sam wychodzi z klatki, wspina się po rękach, wszystko musi sprawdzić itd. Jest dużym ciekawskim chłopakiem, czasem coś go wystraszy, jednak długo nad tym się nie zastanawiam ;)

Szczurek nie przechodził żadnych chorób. Po kontroli weta ten stwierdził że szczurek jest okazem zdrowia.

Oddaję z tego powodu że (zresztą już to pisałem) - adoptowałem dwa szczurki z forum. Jeden dla mnie, drugi dla kolegi który również ma szczurki. Niestety kolega zrobił mnie na szaro i szczurka nie odebrał i przestał się odzywać itd. Ze względów pracy, czasu, klatki itp jestem zmuszony oddać szczurka. Co i jak wyjaśniłem w poprzednim temacie, proszę też powstrzymać się od bezpodstawnych ocen itd.

Szukam dla chłopaka domu stałego, ewentualnie tymczasowego. Szczurek aktualnie znajduje się w Nysie, mogę go dowieźć do Opola lub okolic lub nawet dalej. Istnieje możliwość transportu poprzez forum itd.

Poniżej foto szczurka. Sprawa jest PILNA.


PACZEK - Pon Lut 04, 2013 19:10

skaktus, kciukamy :kciuki: za domek chłopak, jest prześliczny :serducho:
skaktus - Śro Lut 06, 2013 17:32

Dzięki, mam nadzieje że wszystko się ułoży :)
Mucha321 - Czw Lut 07, 2013 02:11

Biedny szczurek, wędruje z rąk do rąk. Myślałam wcześniej o adoptowaniu Go od Kini, a teraz jest jeszcze bliżej... To jakiś podstęp. Mieszkam pod Nysą, ale.. nie wiem no, nie planowałam się doszczurzać..
Ninek - Czw Lut 07, 2013 11:03

Mucha321, bierz chłopaka, strasznie go żal :( Nie ma biedak szczęścia...
odmienna - Czw Lut 07, 2013 16:24

Mucha321; nad czym Ty myślisz? ;) jest fantastyczny, roczny i w pilnej potrzebie! gdyby nie odległość, starałabym się sprzątnąć go Ci z przed nosa, bo mój Kapselek został sam...
odmienna - Czw Lut 07, 2013 17:31

Boziulu! jakie Ten Stwór ma oczy.... :serducho:



...a tak na marginesie, to wiem, że na Forum było odświeżanie, ale....że ja od sierpnia 2007 napisałam tu 3 posty? :mrgreen: :mrgreen: :P no, niech mi ktoś jeszcze powie, że jestem gadułą :P

skaktus - Pią Lut 08, 2013 12:19

Na tą fotkę się nawet nie patrzcie, to fotka z pierwszych dni u mnie w domu. Szczurek bał się otoczenia, potrzebował czasu. Teraz jak usłyszy że wchodzę do pokoju a akurat nie śpi to jest jakaś masakra - musi koniecznie wejść, koniecznie spróbować czy palce da się zjeść, koniecznie wejść na łapy i koniecznie sprawdzić czy da się coś innego zjeść a potem...potem to trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie ma czegoś nowego na klatce, biurku itd.

Mucha321 - jak chcesz, przyszły tydzień ma nieco bardziej wolny, więc od poniedziałku do środy mogę ci przywieźć szczurka do Grodkowa wraz z wyprawką czyli tym co aktualnie je oraz jego siankiem, trocinami itd.

skaktus - Sob Lut 09, 2013 13:33

Dla tych co lubią popatrzyć :-P
Mucha321 - Wto Lut 12, 2013 21:30

Jak sprawa z adopcją?
Kaola - Śro Lut 13, 2013 20:52

Gdyby się chociaż dało przetransportować do warszawy
Ninek - Czw Lut 14, 2013 10:21

Jakby co - moge załatwić transport do Łodzi na początku marca.
Starsza Pani - Pią Lut 15, 2013 15:12

A ja z Łodzi go mogę przewieźć do Warszawy.
skaktus - Pią Lut 15, 2013 15:22

Hej hej. Sorki za milczenie, ale praca + wyjazd zrobiły swoje.

Szczurek został adoptowany. Zawiozłem go do Opola skąd dzięki forum został przewieziony do Krakowa. Adopcja nastąpiła przez drugie forum gdzie było ogłoszenie.

Karena - Pią Lut 15, 2013 16:46

W takim razie zamykam ogłoszenie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group