To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - GDANSK

NKAB - Pon Sty 28, 2013 22:53
Temat postu: GDANSK
Witam
Chetnie zaopiekuje sie dwoma badź trzema samcami dumbo/rex , dodam ze zalezy mi na stosunkowo mlodych mordeczkach.
Klatka jest az nad 2-3 szczury, swego czasu demolowalo ja 5 dziewczat.

Karena - Pon Sty 28, 2013 23:41

NKAB napisał/a:
Klatka jest az nad 2-3 szczury, swego czasu demolowalo ja 5 dziewczat.

Dlaczego były w za małej klatce? jakie klatka ma wymiary?
Warto poszukać w dziale ODDAM

Cegriiz - Pon Sty 28, 2013 23:46

Karena, może chodziło o to, że 5 dziewczyn tam było, więc teraz te 2-3 samce bez problemu się zmieszczą i jeszcze będą miały zapas miejsca.

A wymiary klatki się przydadzą: tutaj możesz sprawdzić na ile jest klatka szczurów: http://www.asaurus.yoyo.pl/rcc.html?ckattempt=2

Karena - Pon Sty 28, 2013 23:53

Cegriiz napisał/a:
Karena, może chodziło o to, że 5 dziewczyn tam było, więc teraz te 2-3 samce bez problemu się zmieszczą i jeszcze będą miały zapas miejsca.

Liczę na to ale wolałabym się upewnić ;)

NKAB, jeśli masz mało wyposażenia tu jest jeszcze jeden kalkulator http://www.fancy-rats.co....cagecalculator/

NKAB - Pon Sty 28, 2013 23:54

Czy czytanie ze zrozumieniem jest naprawdę tak ciężkie do opanowania :cry:

Klatka jest duza około 80x50cm, 90cm (wartości liczbowe są przybliżone gdyż nie mam pod ręka miary).

Cegriiz - Pon Sty 28, 2013 23:58

Off-Topic:
NKAB, raczej jęz. Polski ma wiele niedomówień i z jednego zdania można wysnuć 10 kontekstów ;)

Karena - Pon Sty 28, 2013 23:59

NKAB napisał/a:
Czy czytanie ze zrozumienie jest naprawde tak ciezkie do opanowania :cry:

Informacja nieprzejrzyście napisana może wprowadzać w błąd.

Poprawiłam od razu również Twój post (literówki).

Lowenstein - Wto Sty 29, 2013 06:58

Tak czy owak - najlepiej zapisać się na nowe mioty planowane NKAB, zdarzają się również kinderniespodzianki do adopcji. Szukaj i pytaj, nie ma co czekać ze sami się zgłoszą. I pamiętaj ze umowa adopcyjna to nie wymysł tylko standard i tak samo jest z wizytą przed adopcyjną, Najlepiej być do bólu szczerym i odpowiadać cierpliwie na pytania, w końcu każdy właściciel chce mieć pewność że jego "dzieci" trafią do domu idealnego dla nich.
NKAB - Śro Sty 30, 2013 22:59

Temat do zamkniecia, chlopaki sie juz rozgoscily :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group