To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Poszukuję kogoś z Nysy

Anonymous - Nie Sty 27, 2013 18:38
Temat postu: Poszukuję kogoś z Nysy
Witam.
Nie wiem, w którym dziale zamieścić więc dodaję tutaj.
Niedawno oddałam do adopcji szczury i potrzebuję kogoś z Nysy by poszedł i sprawdził jak się mają szczury (obecny własciciel nie odpowiada)...

Karena - Pią Lut 15, 2013 01:30

Kinia, Ogłoszenie aktualne?
Mucha321 - Pią Lut 15, 2013 12:41

Tylko szkoda, że wcześniej nie sprawdziłaś, bo teraz agut znowu szuka domku, a Kędzior zostanie sam. :] :/ Oddałaś szczura wiedząc, że przyszły właściciel nie może czy nie chce mieć 2-óch.
Anonymous - Pią Lut 15, 2013 14:02

Jak Kędzior zostaje sam :o
Miał być wykastrowany i połączony z samiczką. A Chojrak miał iść do kolegi...

Ninek - Pią Lut 15, 2013 14:09

Ale kolega sie wypiął i szczur szuka domu.
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=14018

Anonymous - Pią Lut 15, 2013 14:14

Osz w 4 literki, nawet nie miałam pojęcia, ze Chojrak szuka domu. Miał być dla kolegi...
Mucha321 - Pią Lut 15, 2013 15:09

Kinia napisał/a:
Jak Kędzior zostaje sam :o
Miał być wykastrowany i połączony z samiczką. A Chojrak miał iść do kolegi...


a to nie wiedziałam, że skaktus ma samiczkę, bo nie pisał o niej tutaj w temacie.


Jak można oddawać szczura nie wiedząc nic o przyszłym właścicielu. skaktus napisał, że weźmie szczura koledze, ktory ma szczurki i tyle. Oddałaś zamiast sprawdzić warunki kolegi i czy kolega rzeczywiście ma szczury i czy na pewno chce kolejnego.

Niamey - Pią Lut 15, 2013 15:13

Dziewczyny komuś błędnie zaufała, myślę, że nie ma co teraz tego roztrząsać...
Anonymous - Pią Lut 15, 2013 19:29

Kedzior jest już wykastrowany, za kilka dni zostanie połączony z samiczką.
Chojrak w poniedziałek trafił do nowego domu.

skaktus - Czw Lut 21, 2013 14:02

Witam.

Co do tematu - szczurki mają się dobrze, wystarczyło napisać na GG a jeśli nie odpisuję, zapytać ponownie lub po prostu zadzwonić - masz moje dane na umowie itd.

Nie wiem czy mogę dać linka do tematu o szczurkach z innego forum, jak administracja nie ma nic przeciwko, to zapraszam:

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39633

Kinia - bardzo proszę o nie wydawanie bezpodstawnych opinii. Nie chcę być niemiły, ale sama mówiłaś że Chojraka nawet nie wyciągasz z pudła bo jest brzydki i go nie lubisz a teraz nagle się bardzo o niego martwisz...

Co do znajomego - mogę tylko ja za niego ręczyć i wina leży w 100% po mojej stronie, zdawało mi się że go w miarę dobrze znam, ale jednak myliłem się.

Chojrak, aktualnie z nowym imieniem, Shimeon został adoptowany do dużego stada w Krakowie. Sam zawiozłem go osobiście do Opola, gdzie dzięki pomocy ludzi z szczury.org został przewieziony transportem forumowym. Co ważne znalazł dom stały. Adoptowała go użytkowniczka "odmienna". W transporcie pomogła użytkowniczka "Blueturk", obie z forum szczury.org.

AngelsDream - Czw Lut 21, 2013 14:07

skaktus, oczywiście, że można, zwłaszcza w takiej sytuacji.
Anonymous - Czw Lut 21, 2013 14:20

Po pierwsze nie z pudła tylko klatki, po drugie pisałam na gg
AngelsDream - Czw Lut 21, 2013 14:44

skaktus napisał/a:
Chojrak, aktualnie z nowym imieniem, Shimeon został adoptowany do dużego stada w Krakowie. Sam zawiozłem go osobiście do Opola, gdzie dzięki pomocy ludzi z szczury.org został przewieziony transportem forumowym. Co ważne znalazł dom stały. Adoptowała go użytkowniczka "odmienna". W transporcie pomogła użytkowniczka "Blueturk", obie z forum szczury.org.


W takim przypadku może warto napisać do nowego domu i spokojnie upewnić się, że ze szczurem jest wszystko w porządku?

skaktus - Czw Lut 21, 2013 15:13

Jak pisałem, mogłem przeoczyć info na GG itp, dlatego wystarczyło napisać ponownie.

Mniejsza o to, ważne że jak narazie choć trochę się wyjaśniło.

Karena - Sob Maj 25, 2013 13:05

Kinia, ogłoszenie aktualne?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group