To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!

Anonymous - Wto Sty 22, 2013 15:24
Temat postu: [Szczecin] Oddam 2 szczurki, samiczki!
1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 3 i 13 miesięcy

4. Miasto: Szczecin

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Nie

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Brak

7. Charakter, usposobienie szczurów: Młoda samiczka jest żywa, ciekawa, odważna. lubi się bawić z człowiekiem jak i z innym szczurkiem. Starsza podobnie, ale nie lubi być brana na ręce bo piszczy, ale jest przyzwyczajona do człowieka i reaguje na wołanie. czasem nawet da się pogłaskać. jest łagodna i spokojna.

8. Stosunek szczurów do człowieka: w/w

9. Stosunek do innych szczurów: w/w

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Nasilona alergia

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: brak

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: mogą być rozdzielone, ale wolała bym razem

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Odpowiedzenie na pytania poniżej

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: nicole3@vip.onet.pl tel: 511 863 350

18. Kilka słów o szczurze: w/w


1. Czy masz już szczury? 
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? 
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? 
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi? 
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną? 
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?

[ Komentarz dodany przez: smeg: Wto Sty 22, 2013 16:30 ]
Dodałam miasto i płeć w tytule.

smeg - Wto Sty 22, 2013 15:36

Nikusia, cały czas ogłaszałaś się, że chcesz przygarnąć kolejne szczurki. Skąd więc nagle ta alergia?
pszczoła - Wto Sty 22, 2013 15:41

Nie rozumiem :? Niedawno pytałaś się mnie o transport.
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 15:44

tak pytałam o szczurki ale łyse, które nie uczulają. napisałam wyżej jaki jest powód, niestety :( pytałam również z wyprzedzeniem aby mi ktoś przetrzymał ogonki, bo nie wiadomo czy ktoś chętny się znajdzie do tego czasu :?
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 15:48

smeg napisał/a:
Nikusia, cały czas ogłaszałaś się, że chcesz przygarnąć kolejne szczurki. Skąd więc nagle ta alergia?



Kochana, alergię mam od urodzenia, tylko po prostu teraz bardziej mi się nasiliła przez stresy poza tym szczepionka przestała działać :?

Cegriiz - Wto Sty 22, 2013 15:48

Nikusia, łyse szczurki też mogą Cię uczulać. Możesz mieć choćby uczulenie na ich mocz.
Niamey - Wto Sty 22, 2013 15:50

Najbardziej uczula mocz i wydzieliny skóry, a nie sierść sama w sobie, wiec dobrze się zastanów czy chcesz brać łyse szczurki, żeby potem musieć je zaraz oddać.
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 15:50

aha nigdy bym nie przypuszczała, że to mocz może uczulać a nie sierść;/ poza tym przy mojej poprzedniej szczurce w ogóle nie kichałam ;/
smeg - Wto Sty 22, 2013 16:04

Z Twojego podpisu wynika, że Twoja poprzednia szczurka nie była przecież łysa. Nikusiu, szczurki to nie zabawki, tylko żywe zwierzęta. Niedawno chciałaś oddawać swoją pierwszą samiczkę, bo nie daje się brać na ręce, a zamiast niej przygarnąć fajniejszą. Teraz chcesz oddać dotychczasowe szczurki, żeby przygarnąć łyse, które bardziej Ci się podobają. Tak się nie robi. Oddaj je, jeśli nie możesz się już nimi zajmować, ale nie przygarniaj więcej żadnych zwierząt, dopóki nie dojrzejesz do ich odpowiedzialnego posiadania.
Anonymous - Wto Sty 22, 2013 16:09

smeg napisał/a:
Z Twojego podpisu wynika, że Twoja poprzednia szczurka nie była przecież łysa. Nikusiu, szczurki to nie zabawki, tylko żywe zwierzęta. Niedawno chciałaś oddawać swoją pierwszą samiczkę, bo nie daje się brać na ręce, a zamiast niej przygarnąć fajniejszą. Teraz chcesz oddać dotychczasowe szczurki, żeby przygarnąć łyse, które bardziej Ci się podobają. Tak się nie robi. Oddaj je, jeśli nie możesz się już nimi zajmować, ale nie przygarniaj więcej żadnych zwierząt, dopóki nie dojrzejesz do ich odpowiedzialnego posiadania.




Ty chyba ślepa jakaś jesteś. Wyraźnie napisałam jaki jej powód oddania. Co ty pieprzysz że mi się znudziły. Czytaj dokładnie. Napisałam że przy pierwszej nie kichałam !!!!!! :evil: :evil: :evil:

Cegriiz - Wto Sty 22, 2013 16:10

Off-Topic:
Nikusia, trochę grzeczniej może ?
Skoro zmieniasz zdanie co chwilę, to można odnieść wrażenie, ze zwierzęta to dla Ciebie "przedmioty". Kichanie nie jest jeszcze tragedią.
Może coś innego Cię uczula ?

Anonymous - Wto Sty 22, 2013 16:18

Po prostu się wkurzyłam. Nic innego mnie tak nie uczula tzw unikam tych rzeczy, których nie mogę. Poza tym objawem nie jest tylko kichanie. Dlaczego w ogóle mam się wam tłumaczyć? Szkoda się znów denerwować niepotrzebne. Żegnam państwa!!! :]
quagmire - Wto Sty 22, 2013 16:19

Do widzenia.
Cegriiz - Wto Sty 22, 2013 16:23

Nikusia napisał/a:
Dlaczego w ogóle mam się wam tłumaczyć?

Bo jak można zaufać osobie, która oddaje w kółko szczury ?
Jeśli są inne objawy, to się je również wymienia, aby nie było niedomówień.

PACZEK - Wto Sty 22, 2013 16:25

Nikusia napisał/a:
Kochana, alergię mam od urodzenia, tylko po prostu teraz bardziej mi się nasiliła przez stresy poza tym szczepionka przestała działać :?

To może najpierw poszukaj szczepionki"która będzie działać" a potem myśl o kolejnych zwierzętach bo z tych kilku postów w tym temacie wynika że dla Ciebie zwierzęta to zabawki które jak Ci się znudzą to ..... .
Mam nadzieję że dziewczynki znajdą odpowiedni domek.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group