To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdańsk / cała Polska] Maleńki samczyk do adopcji

smeg - Pon Sty 21, 2013 15:53
Temat postu: [Gdańsk / cała Polska] Maleńki samczyk do adopcji
1. Ilość szczurów do oddania: 1
2. Płeć szczurów: męska
3. Wiek szczurów: ok. 5 tygodni
4. Miasto: Gdańsk
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: po dogadaniu - cała Polska
6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: szczurek trochę kicha, dziś przejdzie kontrolę u weterynarza, przed oddaniem do nowego domu będzie w pełni wyleczony. Profilaktycznie dostał kroplę ivermektyny na kark, bo zauważyłam kilka niewielkich strupków na uszkach, podobnych do świerzbu.
7. Charakter, usposobienie szczurów: spokojny, daje się brać na ręce, nie stresuje się za bardzo
8. Stosunek szczurów do człowieka: łagodny, dość dobrze oswojony, jak na szczurka z zoologa, to jeszcze maluszek, więc charakter jest w pełni do ukształtowania :)
9. Stosunek do innych szczurów: nie sprawdzany, ze względu na wiek nie powinien sprawiać żadnych problemów
10. Powód oddania: nietrafiony prezent
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiednio duża klatka, świadomość w kwestii odpowiedniego żywienia, higieny i leczenia szczurów, towarzystwo co najmniej jednego szczurka tej samej płci, najlepiej w podobnym wieku. Wymagane wzbudzenie mojego zaufania ;) Prawdopodobnie także wizyta i umowa adopcyjna.
16. Zdjęcia szczurów: postaram się dodać dzisiaj
17. Kontakt: PW na forum

Po ostatnich wydarzeniach w moim stadzie, czyli po śmierci malutkiej Gai i osamotnieniu jej siostry Felicji byłam bardzo przybita. Koleżanka postanowiła mnie pocieszyć i... kupiła mi nowego szczurka w zoologu. Na dodatek okazał się samczykiem. No trudno, stało się, nie chciałam, żeby wracał do sklepu, postanowiłam więc poszukać mu odpowiedzialnego domu.

Szczurek jest maleńki, ma ok. 4-5 tygodni, ale jest dość chudy i dopiero schodzą mu jajka. Jest mniej więcej wielkości dorosłej myszki ;) Nie boi się za bardzo, nie robi stresowych kupek na rękach, jest ruchliwy i chętny do zwiedzania. Grzecznie siedzi w "domku" zrobionym z dłoni, myje się na moich rękach, więc nie jest typowym sklepowym dzikuskiem :) Spośród wszystkich szczurków w zoologu podobno jako jedyny podbiegł do ręki włożonej do akwarium i chciał się bawić.

Ogonek jest czarnym kapturkiem, dziś wieczorem wrzucę jakieś zdjęcia. Pilnie szuka domku, u mnie mieszka niestety tymczasowo w faunaboxie, bo wszystkie klatki mam pozajmowane.

smeg - Wto Sty 22, 2013 08:51

Zdjęcia maleństwa:


Kasia_89 - Wto Sty 22, 2013 21:18

Jeżu jaki śliczny... Wygląda jak mój Kimiś jak był malutki. Niech ktoś go weźmie bo ja jestem na granicy decyzji.
W każdym razie jeśli ktoś z Wrocławia by się znalazł na DS to mam dla niego transport w czwartek :P

natkapatka - Wto Sty 22, 2013 22:45

jaki słodziak :serducho:
smeg - Czw Sty 24, 2013 12:54

http://www.youtube.com/watch?v=2igYn_ODSpI

Maluch rośnie na spokojnego miziaczka 8)

Lowenstein - Czw Sty 24, 2013 14:03

Taki maluch siedzi tak spokojnie???? To ja mam same diabły tasmańskie ;P


Małe cudeńko. Jak ze zdrowiem?

Kasik - Pią Sty 25, 2013 11:00

smeg, idź sobie zła kobieto z takimi filmikami ;( Daję sobie bana na ten temat ;(
eko.eko - Sob Lut 09, 2013 20:18

aktualne??? :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group