To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarnę Szczurki. [Ostrołęka]

Chamaranthe - Czw Sty 10, 2013 05:48
Temat postu: Przygarnę Szczurki. [Ostrołęka]
Witam.

Więc może tak na początek:
Nazywam się Klaudia, mam 16 lat.
Ze Szczurkami dopiero co zaczynam, wcześniej pod moją opieką gościły inne gryzonie.
Szczurki zafascynowały mnie już bardzo dawno, tyle że rodzice nie pozwalali mi na ich kupno, z powodu fobii mojej mamy. W końcu udało mi się jakoś ich przekonać. :)

Co do konkretów:
Chciałabym zaadoptować, ewentualnie kupić dwa Szczurki samce, albo samice, bez różnicy, ale nie przyjmuję parek, najlepiej, aby były to młode osobniki.
Szczurki będą miały całodobową opiekę, dobrą karmę, odpowiednią klatkę oraz wyposażenie.
Oprócz tego oferuję im dwa pokoje do wybiegania się, w których kable są zaizolowane i pochowane. Nie ma także w nich żadnych szczelin, w których zwierze mogłoby utknąć, ani żadnych ostrych krawędzi.
Mimo iż posiadam dwa pieski w domu to nie będą one stwarzały żadnego zagrożenia dla szczurków.
Co do opieki pod moją nieobecność to zawsze z chęcią zajmie się nimi moja siostra, która także kocha te istoty, albo rodzice, którzy po mojej namowie zaczęli być bardziej przychylni do szczurków.

W razie jakichś pytań zapraszam na PW, E-Mail, albo GG.

asia6677 - Czw Sty 10, 2013 08:10

Zajrzyj do działu oddam tam jest dużo ogłoszeń :)
Sonia789 - Czw Sty 10, 2013 11:45

są jeszcze do adopcji 2 samiczki kapturki z wrocławia tutaj http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=13828 transport to nie jest problem :)
Kluska - Wto Lut 05, 2013 15:33

Aktualne?
Kluska - Śro Lut 13, 2013 14:00

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group