To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Towarzyszka poszukiwana [Śląsk]

frugo88 - Nie Gru 30, 2012 22:46
Temat postu: Towarzyszka poszukiwana [Śląsk]
Witam :mrgreen:
Pilnie poszukuję koleżanki (bądź kolegi kastracika) dla mojej szczury, która niedawno straciła swoją dotychczasową towarzyszkę. Była z nią bardzo zżyta i źle znosi jej utratę, m.in przestała jeść i pić (cud jak uda mi się w nią wcisnąć kawałek jabłka czy ogórka) co doprowadziło do tego że potwornie schudła i boję się że w końcu umrze. Nie zamierzam wybrzydzać co do koloru, rodzaju sierści, uszu czy znaczenia nowego szczurka byle by nie był to zupełny maluszek, bo moja mała ma rok i 5 miesięcy więc wolałabym szczurka mniej więcej w jej wieku, może być też młodszy, kilkumiesięczny. Mam w domu kota ale straszny z niego tchórz, do szczura w życiu nie podejdzie, gdy są na wybiegu tylko je obserwuje i to z bezpiecznej odległości (z szafy). Szczurkom zapewniam wybiegi po pokoju minimum 2 godziny dziennie oczywiście pod moim pełnym nadzorem, klatkę o wysokości ok 100cm, dobrego weta znającego się na szczurkach, karme- zazwyczaj VL Rat Nature (i oczywiście inne dobre jedzonko). Zgadzam się na podpisanie umowy (jestem pełnoletnia), wizyty przed i poadopcyjne również nie stanowią dla mnie żadnego problemu.

Layla - Pon Gru 31, 2012 09:59

frugo88, przejrzyj tematy w dziale "Oddam" :) Powodzenia!
frugo88 - Pon Gru 31, 2012 11:31

Przeglądam tematy i tu i na innych forach już od dłuższego czasu ^^
frugo88 - Śro Sty 02, 2013 17:27

Nieaktualne. Niestety moje maleństwo dzisiaj odeszło...
Kluska - Śro Sty 02, 2013 18:20

Bardzo mi przykro :(
Zamykam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group