To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Okruszek czeka na dom :)

Cegriiz - Śro Gru 05, 2012 00:34
Temat postu: [Warszawa] Okruszek czeka na dom :)
1. Ilość szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: samiec

3. Wiek szczurów: 1,5- 2 miesiące

4. Miasto:Warszawa

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: brak. Jedynie przez transport grzecznościowy.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: zapalenie górnych dróg oddechowych. W przyszłym tygodniu już do oddania.

7. Charakter, usposobienie szczurów: chodzące ADHD z epizodami przytulaka- lizaka

8. Stosunek szczurów do człowieka: ma dużo miłości w sobie i chce z człowiekiem jak najwicej czasu spedzac. Iska, podgryza i liże, gania za reką i chce sie bawic :)

9. Stosunek do innych szczurów: raczej przyjazny, bo chłopaczek jest młodziutki i ciekawski

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Jest u mnie na DT. Został odchowany i odkarmiony, wiec szuka nowego domku.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: podpisanie umowy adopcyjnej i wizyta przedadopcyjna. Zapewnienie małemu kolegi w podobnie młodym wieku najlepiej.

17. Kontakt: mail: nathel77@gmail.com, gg, PW, telefon komórkowy.

]18. Kilka słów o szczurze: Okruszek trafił do mnie z ogłoszenia jako szczurek 15dniowy. Jak sie potem okazało, maluch już wtedy miał koło miesiąca, a jego wygląd był wywołany niedożywieniem przedurodzeniowym i po urodzeniowym. Maluch był prezentem dla starszej siostry od brata. Skąd go wziął? Nie wiadomo. Okruszek po drodze przeszedł metamorfoze, wiec teraz jest nie do poznania ;) W trakcie rośniecia wyłysiał, ale teraz już jest ślicznym krecikiem :> Apetyt ma za 4 szczury i uwielbia sie bawic, dlatego chciałabym aby trafil do domku gdzie już bedzie w podobnym wieku maluszek ;)

Dla zainteresowanych: Okruszek jest czarnym rexem dumboszczakiem english irish ;)

Zdjecia:
Przed metamorfozą:



W trakcie metamorfozy:






Obecnie:






EDIT: przepraszam za brak niektórych pl znaków, ale mam chwilowe problemy z klawiaturą.

Ebia - Śro Gru 05, 2012 07:16

Kruszek :serducho: Oby znalazł najlepszy domek :kciuki:
valhalla - Śro Gru 05, 2012 07:21

Rany, jaki maluch na tych pierwszych zdjęciach... on chyba nic nie ważył! Gratulacje za odkarmienie, szczur nie do poznania! Trzymam kciuki za dobry domek :kciuki:
pszczoła - Śro Gru 05, 2012 10:35

Cegriiz, ile maluch waży obecnie? :)
szczurowata - Śro Gru 05, 2012 13:51

Cudo :serducho: Mnóstwo :kciuki: za domek, ode mnie. :]
Cegriiz - Śro Gru 05, 2012 15:15

pszczółka, nie wiem :]

Nie posiadam wagi w dalszym ciągu. Może na gwiazdkę mi siostry kupią ;)

Judka - Śro Gru 05, 2012 16:47

Boziuuu jaki piękny :serducho:
Asica21 - Śro Gru 05, 2012 17:09

Przecudny :serducho: , za domek :kciuki:
Cegriiz - Czw Gru 06, 2012 14:04

Heh...
Z powodu komplikacji, maluch będzie do oddania troszkę później.

No i z tego co się dowiedziałam chłopak waży 90gram.
Ale wciąż do oddania i pragnie owego domku ;)

expelliarmus - Czw Gru 06, 2012 20:41

Widzialam to ogloszenie, chcialam przygarnac tego szczurka ale mnie uprzedzilas. Ale widze, ze lepsze rece nie mogl trafic :)
Cegriiz - Czw Gru 06, 2012 21:27

expelliarmus, nadal jest do oddania ;)
Jak tylko wyzdrowieje :)

Klaudiaaa. - Czw Gru 06, 2012 22:36

Musicie przyzna ,że podczas metamorfozy wyglądał najfajniej takie słodkie UFO :P .Teraz to prawdziwy MACZO !!!!!!!!!!!Brać ,Brać Ludzie!!!!
Cegriiz - Czw Gru 06, 2012 22:40

Klaudiaaa., ze zdjęć wyglądał, bo w rzeczywistości, to miałam serce na gardle, że mi się udusi w nocy.
expelliarmus - Pią Gru 07, 2012 16:13

Chętnie bym przygarnęła, ale jestem już w trakcie adopcji innego pyszczka ;) Ale trzymam kciuki za wspaniały domek :kciuki:
Cegriiz - Pią Gru 07, 2012 16:32

expelliarmus, to szkoda.

Ale chłopak jak malowany, więc brać go, brać!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group