To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Samiczkę lub kastrata przygarne. Wałbrzych, dolny śląsk

martasz - Śro Lis 28, 2012 15:17
Temat postu: Samiczkę lub kastrata przygarne. Wałbrzych, dolny śląsk
Ponieważ u nas w klatce jakoś tak za dużo miejsca chętnie przygarniemy towarzysza dla moich dwóch drobniutkich panienek.
Nie spieszy nam się jakoś specjalnie, dlatego mamy kilka swoich "widzimisiów" :)
poszukujemy Kastrata obojętnej maści, miziaka pospolitego :)
lub panienkę o ciekawym umaszczeniu, lub cała o futerku w jednym kolorze (lub ciekawe znaczenia), lub oczywiście fuzz
Biorę pod uwagę wizytę przedadopcyjną, karmimy VL rat nature, czasem rat complete. używamy żwirku drewnianego, sama szyję hamaczki, więc mamy ich w klatce zawsze pełen komplet. W razie potrzeby jeździmy do dr Piaseckiego do Wrocławia, z drobnymi sprawami i kontrolami chodzę do wet. Sylwii Skwiry w Wałbrzychu. Dziewczynom niczego nie brakuje zatem nowemu towarzyszowi również będzie u nas dobrze, ciepło i przytulnie.
W razie potrzeby jestem otwarta na sugestie chętnie wysłucham rad. Warunki u moich szczurów i prawdziwość tego co mówię może potwierdzić Kluska.
Pozdrawiam!

agacia - Śro Lis 28, 2012 20:02

Ja wprawdzie nie mam maluszków o ciekawym umaszczeniu, ale może zakochasz się, w którymś z moich pospolitych kapturków :) http://forum.szczury.biz/...ed340e14bc9d826
martasz - Śro Lis 28, 2012 20:52

obawiam się że łączenie moich ponad rocznych dziewczyn z maluchem może być bardzo trudne zwłaszcza dla malucha... małe są słodkie ale chyba jednak poszukamy ogonka starszego, może ktoś będzie chciał oddać babulkę lub dziadzia
Kluska - Pią Gru 28, 2012 12:02

Wymarzony szczurek się znalazł, więc pozwolę sobie zamknąć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group