To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Łódź] szczury

Judka - Nie Lis 25, 2012 19:40
Temat postu: [Łódź] szczury
http://tablica.pl/oferta/...9160c;r:7;s:136
czy da się zrobić coś w tym temacie? widać że 1 mała klatka a dziewczyna nawet nie wie jaki rodzaj posiada. Malce nie rozdzielone płciami. Da się coś z tym zrobić czy tylko patrzeć? ja coś to jestem z Łodzi

Devona - Nie Lis 25, 2012 19:54

Judka, może warto się odezwać, ale jeśli dziewczyna jest nastawiona na pieniądze, to nie odda za darmo.
Judka - Nie Lis 25, 2012 19:56

wlasnie napisalam ze chcialabym przygarnac, ale narazie brak odzewu
Devona - Nie Lis 25, 2012 19:57

Judka, na razie nie pozostaje nic innego niż czekać.
Judka - Nie Lis 25, 2012 19:59

ale jakos obawiam sie ze chodzi jej glownie o pieniadze i nie odezwie sie nawet
ko93 - Nie Lis 25, 2012 22:48

Judka wszystkich nie przygarniesz, może trzeba to zgłosić bo ten fuzzik na jednym zdjęci wygląda fatalnie, do tego wszystkie są za chude i część ma nastroszone futerko co może znaczyć o chorobach tych biedaków :(
PACZEK - Nie Lis 25, 2012 23:02

ko93 napisał/a:
Judka wszystkich nie przygarniesz, może trzeba to zgłosić bo ten fuzzik na jednym zdjęci wygląda fatalnie, do tego wszystkie są za chude i część ma nastroszone futerko co może znaczyć o chorobach tych biedaków :(

Ale gdzie to zgłosić?

ko93 - Nie Lis 25, 2012 23:15

Paczeki, widzę bardzo odważny przez Pw jesteś, a myślałam,że wszystko Ci już wytłumaczyłam. Judka jest osobą dorosła i na pewno wie gdzie może to zgłosić nie robiąc od razu awantury bo tak nic nie zdziała :) Judka jak byś potrzebowała pomocy to może napisz mi na Pw wiadomość w końcu obie jesteśmy z Łodzi i może udałoby się dziewczynie w delikatny sposób i kulturalnie przemówić do rozumu :)
PACZEK - Nie Lis 25, 2012 23:42

ko93 napisał/a:
a myślałam,że wszystko Ci już wytłumaczyłam. Judka jest osobą dorosła i na pewno wie gdzie może to zgłosić nie robiąc od razu awantury bo tak nic nie zdziała :)

Nie wytłumaczyłaś mi gdzie zgłosić :) Nie wiem co ma do tego Justka ale czytają też inni i chcieli by wiedzieć gdzie zgłosić :) Ja też nie wiem. Jak napiszesz parę osób skorzysta.

majlena - Pon Lis 26, 2012 08:49

jak będzie taka potrzeba, to mogę dać jednoklatkowe DT jak tylko nasz deteciak samczyk opuści lokum i pojedzie do domu stałego. pisać PW a najlepiej dzwonić
Judka - Pon Lis 26, 2012 10:48

narazie brak odzewu, probuje z innego meila troche innym sposobem
Judka - Wto Lis 27, 2012 15:14

odpisala ze szczurki są po 5 zł i ze zostaly jej dumbo i 2 zwykle


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group