To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przygarnę/kupię dwa samczyki Dumbo - Warszawa

Aya - Pon Lis 12, 2012 23:06
Temat postu: Przygarnę/kupię dwa samczyki Dumbo - Warszawa
Przygarnę lub też kupię (z hodowli) dwa samczyki dumbo:
Wiek: około 4-6tyg
Bardzo dobrze by było, gdyby były z jednego miotu ;-) :mysza:
Mam tylko dwa warunki jeśli chodzi o wygląd. Nie może być albinoskiem oraz mieć czerwone oczka. Niestety, ale osoby z którymi mieszkam akurat takich się panicznie boją, inne bez problemy tolerują ;-)
Jeżeli masz do oddania/sprzedania szczurki o w/w cechach, to zapraszam na pw lub tutaj w temacie. Super by było, gdyby również zostało przedstawione zdjęcie, w końcu musi to być miłość od pierwszego wejrzenia :D

Kasia_89 - Pon Lis 12, 2012 23:07

Poszukaj w dziale oddam :)
Napisz PW do autora tematu i czekaj na odpowiedź ^^
Tak myślę.
Z reguły ludzie oddający mało kiedy tutaj zaglądają.

Aya - Pon Lis 12, 2012 23:10

Przejrzałam tamte subforum i niestety nie ma takich, których szukam, albo są z innych miejscowości. Niestety nie mam możliwości pojechać do innego miasta, a też nie chce, by szczurki przeżywały szok przy dłuższej podróży. ;-)
smeg - Pon Lis 12, 2012 23:18

Szczurki nie przeżywają szoku w podróży, zazwyczaj po prostu śpią ;) Jest też wątek transportowy, ludzie ogłaszają się, gdy gdzieś jadą i mogą przy okazji zabrać szczurki ze sobą :) Więc spokojnie możesz też szukać z innych miejscowości, zazwyczaj nie jest trudno o transport do Warszawy.
Aya - Pon Lis 12, 2012 23:24

smeg napisał/a:
Szczurki nie przeżywają szoku w podróży, zazwyczaj po prostu śpią ;) Jest też wątek transportowy, ludzie ogłaszają się, gdy gdzieś jadą i mogą przy okazji zabrać szczurki ze sobą :) Więc spokojnie możesz też szukać z innych miejscowości, zazwyczaj nie jest trudno o transport do Warszawy.

Jednak zależy mi jeszcze na zboczeniu zwierzaków osobiście ;-) Niestety, złe wspomnienia. Na zdjęciach cudo, a w rzeczywistości chorowita kluska. ;-/

Lavi - Pon Lis 12, 2012 23:28

Aya, to zostaje Ci zapisać się na miot i czekać:) Przejrzyj planowane mioty i hodowle, na pewno coś znajdziesz.
Niamey - Pon Lis 12, 2012 23:46

Lavi napisał/a:
zapisać się na miot
kupując w hodowli zrzeszonej (w Polsce takim stowarzyszeniem jest SHSRP), masz pewność, że szczurek będzie wypielęgnowany, świetnie odchowany i oswojony, tak więc polecam :)
Aya - Śro Lis 14, 2012 21:49

Juz nieaktualne, niedługo stanę się "mamusią" dwóch ślicznych chłopców ;-)
Można zamknąć.

Kluska - Sob Gru 15, 2012 13:28

Aktualne?
Cegriiz - Sob Gru 15, 2012 13:29

Off-Topic:
Kluska, patrz powyżej ;)

Kluska - Sob Gru 15, 2012 13:44

Cegriiz dzięki, gorączka mi dzisiaj utrudnia myślenie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group