To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - 2 wyrzucone na ulicę szczurzynki poszukują domku

miss kludiik - Czw Lis 08, 2012 21:46
Temat postu: 2 wyrzucone na ulicę szczurzynki poszukują domku
Hey,
2 dni temu dostałam telefon od mamy, że w Kielcach znaleziono na ulicy 2 szczurze dziewczynki, ktoś po prostu zostawił klatkę wypełnioną sianem na środku chodnika przy ulicy. Ktoś zauważył klatkę i zadzwonił po Straż Miejską, ta natomiast odwiozła szczurzynki do Schroniska w Dyminach. Niestety w schronisku nie ma zbytnio warunków dla szczurków, więc zadzwoniono do mojej mamy znajomej. I tak ta sprawa doszła do mnie. Szczurki obecnie przebywają na DT u mojej mamy znajomej, więc zaczynamy poszukiwanie Super Domku :)
Szczurzynki były na kontroli u weterynarza, wszystko z nimi w porządku, nie są nawet przeziębione (o dziwo, po przebywaniu na dworze), wet określił je na ok 8 miesięcy.



1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: Dziewczynki

3. Wiek szczurów: ok 8 miesięcy

4. Miasto: Kielce

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: możliwy transport do Warszawy, do innych miast - po zoorganizowaniu transportu na własną rękę.

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły:nie wiadomo

7. Charakter, usposobienie szczurów: z tego co mi mama mówiła, dziewczyka kapturkowa jest przyzwyczajona do ludzkiej ręki, haszczanka jest bardziej dzika.

8. Stosunek szczurów do człowieka: jak wyżej

9. Stosunek do innych szczurów: nie wiadomo

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: jak wyżej

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: nie wiadomo

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: -


13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: klatka (ale nie jest to zbytnio duża klaka, bardziej jak chorobówka

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Raczej powinny być oddane razem, w ostateczności oddzielnie

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Pokochanie ich oraz oczywiście Ankieta i umowa adopcyjna

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: Proszę pisać do mnie lub do Martini PW lub tu w temacie , lub na maila kludii@hotmail.com

18. Kilka słów o szczurze: jak wyżej


miss kludiik - Czw Lis 08, 2012 22:33

Temat już do zamknięcia :) Przed chwilą otrzymałam info od znajomej mamy że dziewczynki znalazły właśnie domek :)
Cegriiz - Czw Lis 08, 2012 22:38

Ekspresowa adopcja :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group