To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] 4 samiczki DUMBO szukają ciepłych domków PILNE

fila - Wto Lis 06, 2012 22:26
Temat postu: [Warszawa] 4 samiczki DUMBO szukają ciepłych domków PILNE
1. Ilość szczurów do oddania: 4

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: 2 samiczki ze stycznia tego roku, jedna 5 miesięcy i jedna 1,5roku

4. Miasto: Warszawa lub Legionowo

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast:

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły:

7. Charakter, usposobienie szczurów: Wszystkie szczurki są oswojone, dwie całkowite przylepy (kolor american blue - przepiękne), jedna dziewczynka jest oswojona bardzo miła, ale nieco strachliwa np. na hałasy, jednak pierwsza wisi już na kratkach jak podchodzi się do klatki, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i okazuje to kiedy tylko może (kolor MINK), jedna samiczka pochodzi z hurtowni, wzięłam ją jako już starszą i w ciąży, jest oswojona na tyle że można wziąć ją na ręce, nie gryzie, można głaskać ale troszkę się kręci i jest przestraszona, najchętniej siedzi w kąciku, potrzeba osoby która poświęci jej więcej czasu i napewno będzie wspaniałym szczurkiem (syjamka).

8. Stosunek szczurów do człowieka: Towarzyskie, domagające się kontaktu z człowiekiem (opisane wyżej)

9. Stosunek do innych szczurów: Nie wiem, ponieważ są wszystkie razem i nie mają kontaktu z innymi szczurami, w stosunku do siebie są bardzo dobrze nastawione, nie ma wśród nich żadnej specjalnie dominującej, bardzo dobrze się dogadują

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Konflikt rodzinny po przeprowadzce, rodzina zmusza mnie do zmniejszenia stada, więc oddaje samiczki, u mnie pozostaje jeszcze moje drugie małe stadko 3 chłopców.


14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Możliwość rozdzielenia (Felga + Syjamka)(Myszka + Helga) bądź wszystkie 4 razem najchętniej.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Czas dla szczurków, możliwość codziennych wybiegów, podpisanie umowy, oraz wizyta przed adopcyjna.


17. Kontakt: m.kasia.8505@gmail.com

Zdjęcia samiczka MINK -imię Myszka :-)




Samiczka American Blue velveteen imię - Felga




Samiczka American Blue rex - imię Helga




Samiczka Syjamka



i trzy razem:



Mam ogromną nadzieje że znajdą się osoby o wielkim sercu które zechcą dać wspaniały i kochający dom moim szczurzynką, bardzo mi zależy na tym aby trafiły jak najlepiej dlatego będę chciała sprawdzić nowy dom, oraz oczekuje po adopcji kontaktu z nowym właścicielem i przesyłania zdjęć.

calluna - Śro Lis 07, 2012 08:15

z wielką chęcią przyjęłabym do siebie, ale tylko 1 pannę, jako towarzyszkę dla mojej miziadełki. ale oczywiście rozumiem że nie chcąc ich rozdzielać masz na myśli ich dobro. trzymam mocno kciuki za to, aby znalazły jak najlepszy dom
:kciuki:
zakochałam się w Feldze i Myszce.

aagunia205 - Śro Lis 07, 2012 09:06

Świetne dziewczyny :) na pewno szybko znajdą domek! :kciuki:
Frag - Śro Lis 07, 2012 09:39

Chętnie przyjmę jedną pannę. Potrzebuję pilnie towarzystwa dla Lexi.
Natkins - Śro Lis 07, 2012 09:46

Ja tak samo, przygarnęłabym ale tylko jedną pannę, więc mam nadzieję, że znajdą szybko dobry domek :) :kciuki:
Mika29 - Śro Lis 07, 2012 09:47
Temat postu: Re: [Warszawa] 4 samiczki DUMBO szukają ciepłych domków PILN
Cytat:
14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Możliwość rozdzielenia (Felga + Syjamka)(Myszka + Helga) bądź wszystkie 4 razem najchętniej.

Frag - Śro Lis 07, 2012 10:09

Mika29, wiem, czytałam uważnie. Jednak, jeśli nie znajdą się chętni do przygarnięcia panien razem, może będzie brana pod uwagę opcja rozdzielenia ich?
calluna - Śro Lis 07, 2012 10:33

mam nadzieje że znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie przyjąć pary dziewczynek. sądzę jednak że szybciej znajdą się osoby które przyjmą po jednej tylko z panienek. niemniej jednak nadal trzymam kciuki, co by ich nie rozdzielano.
felga :serducho:

Natkins - Śro Lis 07, 2012 10:55

Frag napisał/a:
Mika29, wiem, czytałam uważnie. Jednak, jeśli nie znajdą się chętni do przygarnięcia panien razem, może będzie brana pod uwagę opcja rozdzielenia ich?


Dokładnie... :)
Ja jestem zakochana w syjamce, chętnie bym ją przygarnęła do stadka, oby znalazły domek bez rozdzielania, ale jak trzeba będzie to jak widać są chętni na wzięcie ich pojedynczo :)

calluna - Śro Lis 07, 2012 11:01

również mam taką cichą nadzieję... nie potrafię ze zdjęć określić, która dziewczynka ma 5 miesięcy, ale byłaby idealna dla mojej miziastej istotki. a poza tym, tak jak już pisałam, felga mnie totalnie zauroczyła :serducho:
Natkins - Śro Lis 07, 2012 12:34

calluna napisał/a:
również mam taką cichą nadzieję... nie potrafię ze zdjęć określić, która dziewczynka ma 5 miesięcy, ale byłaby idealna dla mojej miziastej istotki. a poza tym, tak jak już pisałam, felga mnie totalnie zauroczyła :serducho:

Z opisu wywnioskowałam, że Helga i Felga urodziły się w styczniu, a Myszka ma 5 miesięcy.
Dla mnie idealna byłaby Helga :)

calluna - Śro Lis 07, 2012 13:18

dobra jesteś : D
Frag - Śro Lis 07, 2012 13:20

Mnie też podoba się Helga, ale wiekowo pasowałaby mi i Myszka :)
fila - Śro Lis 07, 2012 13:59

Witajcie,
Cieszę się że jak tak dużo osób które mogłyby przyjąć dziewczyny, widzę że pojedynczo od razu każda znalazłaby dom, mi strasznie zależy aby poszły parami, wiadomo że przeprowadzka o dla nich ogromny stres i w parach zawsze będą czuły się raźniej, jednak jeżeli nie uda mi się znaleźć osób które wezmą szczurki w parach będę musiała je rozdzielić :cry:
Co do wieku szczurków to Felga i Helga są siostrami ze stycznie tego roku, z tego samego taty ale innej mamy, myszka pochodzi z jakiejś domowej hodowli i ma nie więcej niż pół roku, najstarszą dziewczyną jest syjamka, która jak chyba już pisałam pochodzi z hurtowni zoologicznej, jak ją kiedyś zabrałam to była już bidula w ciąży, miała tylko ten jeden miot, ale było to dawno, zależy mi żeby przygarnęła ją osoba mająca doświadczenie ze szczurkami, ponieważ ona potrzebuje dożo miłości i kontaktu z człowiekiem aby w pełni zaufać.
Największym miziakiem jest Felga (mały grubasek) biega po pokoju za człowiekiem, włazi na głowę i gdzie się da, po niej jest Halga, również przylepa ale zdecydowanie bardziej ruchliwa niż Felusia, helga jest szczuplutka i niezwykle ruchliwa, wszędzie jej pełno i wejdzie nawet w najbardziej niedostępny zakamarek. Myszka jest milutką i spokojną dziewczyną, na początku bacznie obserwuje okolice dopiero później zaczyna powoli zwiedzać, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, tak jak już pisałam pierwsza wisi na kratach klatki jak się tylko wejdzie do pokoju, nawet jakby smacznie spała to od razu wyskakuje z wyrka i leci do drzwiczek klatki.

Pozdrawiam

Bezsenna - Śro Lis 07, 2012 15:07

fila, wysłałam PW w sprawie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group